Grafik zajęć

Legenda:

- nowe kursy
Oznaczenia poziomów kursów tańca:
  • P0 - do 1 miesiąca
  • P1 - od 1 do 6 miesięcy
  • P2 - od 6 do 9 miesięcy
  • P3 - od 9 miesięcy do 1,5 roku
  • S - od 1,5 roku do 3 lat
  • Z - powyżej 3 lat
Filtry
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
9:00
15
30
45
11:00
15
30
45
12:00
15
30
45
13:00
15
30
45
14:00
15
30
45
16:00
15
30
45
17:00
15
30
45
18:00
15
30
45
19:00
15
30
45
20:00
15
30
45
21:00
15
30
45
22:00
15
30
45
AV
Astanga Vinyasa Joga
16:40 - 17:40
Dominika Fuga

Dominika Fuga

Astanga Vinyasa Joga

Ogólny
KB
Salsa kubańska
17:00 - 18:00

dopisz się

Jacek Sztorc

Jacek Sztorc

Salsa kubańska

P1
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Marta Nowak Krzysztof Juraszek

Marta Nowak , Krzysztof Juraszek

Bachata

S
Od 09.2015.
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Jacek Sztorc

Jacek Sztorc

Salsa kubańska

P2
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Piotr Maciak

Dorota Jastrzębska , Piotr Maciak

Bachata

P2
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Marta Nowak Krzysztof Juraszek

Marta Nowak , Krzysztof Juraszek

Bachata

Z (od 02.2015)
TG
Tango argentyńskie
18:15 - 19:15

dopisz się

Joanna Jabłońska

Joanna Jabłońska

Tango argentyńskie

P3
start 19.09.2016r.
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Piotr Maciak

Dorota Jastrzębska , Piotr Maciak

Bachata

P0
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Marta Nowak Krzysztof Juraszek

Marta Nowak , Krzysztof Juraszek

Bachata

Z
od 06.2013.
TG
Tango argentyńskie
19:15 - 20:15

dopisz się

Joanna Jabłońska

Joanna Jabłońska

Tango argentyńskie

P1
KB
Salsa kubańska
19:15 - 20:15

dopisz się

Hector Torres

Hector Torres

Salsa kubańska

P1
Start 6.03.2017r.
TG
Tango argentyńskie
20:15 - 21:15

dopisz się

Joanna Jabłońska

Joanna Jabłońska

Tango argentyńskie

P2
Start 12.12.2016 r.
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P1
Start 10.04.2017
KB
Salsa kubańska
20:15 - 21:15

dopisz się

Hector Torres

Hector Torres

Salsa kubańska

P3
Start 01.2016.
UK
Urban Kizz
20:15 - 21:15

dopisz się

Adam Kaszubski Ania Kazana

Adam Kaszubski , Ania Kazana

Urban Kizz

S (Od 6m-cy tańczenia kizomby.)
Start 16.05.2016.
KZ
Kizomba
21:15 - 22:15

dopisz się

Ania Kazana Adam Kaszubski

Ania Kazana , Adam Kaszubski

Kizomba

P0
BA
Bachata
21:15 - 22:15

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

S (Start 02.2016)
ZO
Zouk
21:15 - 22:15

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

P1
start 14.11.2016r
KB
Salsa kubańska
21:15 - 22:15

dopisz się

Hector Torres

Hector Torres

Salsa kubańska

P2 (start 10.10.2016)
AV
Astanga Vinyasa Joga
09:00 - 10:00

dopisz się

Dominika Fuga

Dominika Fuga

Astanga Vinyasa Joga

Ogólny
ZO
Zouk
17:00 - 18:00

dopisz się

Agnieszka i Michał

Agnieszka i Michał

Zouk

P1
Start 4.04.2017
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Dorota Jastrzębska

Krzysztof Juraszek , Dorota Jastrzębska

Bachata

P2
start 19.07.2016
MD
Mix dance
17:15 - 18:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Mix dance

Ogólny
R
Reggaeton + Izolacje
18:00 - 19:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Reggaeton + Izolacje

Ogólny
Start 7.03.2017r.
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Jacek Sztorc

Jacek Sztorc

Salsa kubańska

P2
start 18.10.2016r
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

Z (start 01.2012.)
LN
Salsa liniowa
18:00 - 19:00

dopisz się

Joanna Mrożek Piotr Maciak

Joanna Mrożek , Piotr Maciak

Salsa liniowa

P1
Start 14.03.2017
LN
Salsa liniowa
19:00 - 20:00

dopisz się

Joanna Mrożek Piotr Maciak

Joanna Mrożek , Piotr Maciak

Salsa liniowa

S (Start: 07.2015)
KB
Salsa kubańska
19:00 - 20:00

dopisz się

Jacek Sztorc

Jacek Sztorc

Salsa kubańska

P1
Start 17.01.2017 r.
KB
Salsa kubańska
19:00 - 20:00

dopisz się

Mateusz  Grzybek

Mateusz Grzybek

Salsa kubańska

P2
KZ
Kizomba
19:00 - 20:00

dopisz się

Ania Kazana Adam Kaszubski

Ania Kazana , Adam Kaszubski

Kizomba

P1
Start 24.01.2017
KB
Salsa kubańska
20:00 - 21:00

dopisz się

Mateusz  Grzybek

Mateusz Grzybek

Salsa kubańska

P1
Start 14.02.2017 r.
LN
Salsa liniowa
20:00 - 21:00

dopisz się

Piotr Maciak Joanna Mrożek

Piotr Maciak , Joanna Mrożek

Salsa liniowa

P2 (Start 12.07.2016)
LN
Salsa liniowa
20:00 - 21:00
Marta Nowak Bartek  Kobyłecki

Marta Nowak , Bartek Kobyłecki

Salsa liniowa

Z (S/Z (średniozaawansowany))
start 20.09.2016
KZ
Kizomba
20:00 - 21:00

dopisz się

Adam Kaszubski Ania Kazana

Adam Kaszubski , Ania Kazana

Kizomba

Z (start 8.12.2015r.)
BA
Bachata
21:00 - 22:00

dopisz się

Alisa Matseiko Piotr Maciak

Alisa Matseiko , Piotr Maciak

Bachata

P2
start 25.10.2016r
LN
Salsa liniowa
21:00 - 22:00
Marta Nowak Bartek  Kobyłecki

Marta Nowak , Bartek Kobyłecki

Salsa liniowa

P3
start 20.09.2016
KZ
Kizomba
21:00 - 22:00
Ania Kazana Adam Kaszubski

Ania Kazana , Adam Kaszubski

Kizomba

P1
Start 11.04.2017
VK
Vinyasa krama joga
16:40 - 17:40
Dominika Fuga

Dominika Fuga

Vinyasa krama joga

Ogólny
sekwencje stałe + pranajama
NSH
Taniec użytkowy - NSH
17:00 - 18:00

zapisz się

Piotr i Marcelina

Piotr i Marcelina

Taniec użytkowy - NSH

P0
KB
Salsa kubańska
17:00 - 18:00

dopisz się

Jacek Sztorc

Jacek Sztorc

Salsa kubańska

P1
Start 8.03.2017 r.
BA
Bachata
17:00 - 18:00

zapisz się

Agata Wypych Krzysztof Juraszek

Agata Wypych , Krzysztof Juraszek

Bachata

P0
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P1
Start 24.04.2017
TU
Taniec użytkowy
18:00 - 19:00

zapisz się

Mateusz  Grzybek

Mateusz Grzybek

Taniec użytkowy

P0
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Jacek Sztorc

Jacek Sztorc

Salsa kubańska

S
NSH
Taniec użytkowy - NSH
18:00 - 19:00

dopisz się

Piotr i Marcelina

Piotr i Marcelina

Taniec użytkowy - NSH

P1
start 16.11.2016r
KB
Salsa kubańska
19:00 - 20:00

dopisz się

Mateusz  Grzybek

Mateusz Grzybek

Salsa kubańska

P1
TG
Tango argentyńskie
19:00 - 20:00

dopisz się

Anita Kozołub

Anita Kozołub

Tango argentyńskie

P1
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Agata Wypych Mariusz Kaczmarek

Agata Wypych , Mariusz Kaczmarek

Bachata

P1
BA
Bachata
19:15 - 20:15

dopisz się

Julia Utig Piotr Maciak

Julia Utig , Piotr Maciak

Bachata

P3
Start 6.07.2016 r.
LN
Salsa liniowa
20:00 - 21:00

dopisz się

Ada Jaroszewska

Ada Jaroszewska , Paweł Mędyk

Salsa liniowa

P1
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Mariusz Kaczmarek Agata Wypych

Mariusz Kaczmarek , Agata Wypych

Bachata

S (trzeba tańczyć Bachatę min 8 miesięcy)
start 14.09.2016r.
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Piotr Maciak Alisa Matseiko

Piotr Maciak , Alisa Matseiko

Bachata

P1
KB
Salsa kubańska
20:15 - 21:15

dopisz się

Hector Torres

Hector Torres

Salsa kubańska

P3
start 14.09.2016r.
RR
Rock'roll
21:15 - 22:15

dopisz się

Patrycja  Dyja - Socha Roland Gromada

Patrycja Dyja - Socha , Roland Gromada

Rock'roll

P1
Start 26.04.2017
ZO
Zouk
21:15 - 22:15

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

P2
start 16.11.2016r
KB
Salsa kubańska
21:15 - 22:15

dopisz się

Hector Torres

Hector Torres

Salsa kubańska

P2
15.12.2016r
VK
Vinyasa krama joga
09:00 - 10:00

dopisz się

Dominika Fuga

Dominika Fuga

Vinyasa krama joga

Z
AV
Astanga Vinyasa Joga
16:40 - 18:00
Dominika Fuga

Dominika Fuga

Astanga Vinyasa Joga

Początkujcy
BA
Bachata
17:00 - 18:00

zapisz się

Krzysztof Juraszek Agata Wypych

Krzysztof Juraszek , Agata Wypych

Bachata

P0
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

zapisz się

Iza  Kun

Iza Kun

Salsa kubańska

P0
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Piotr Maciak Agata Wypych

Piotr Maciak , Agata Wypych

Bachata

P3
Start 19.05.2016.
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Agata Chyrzyńska Krzysztof Juraszek

Agata Chyrzyńska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P2
start 08.09.2016r
LN
Salsa liniowa
18:00 - 19:00

dopisz się

Rafał i Ada

Rafał i Ada

Salsa liniowa

P1
KB
Salsa kubańska
19:00 - 20:00

dopisz się

Michał Kijek

Michał Kijek

Salsa kubańska

S
Start 10.08.2015r.
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Piotr Maciak Agata Wypych

Piotr Maciak , Agata Wypych

Bachata

P1
start 15.12.16
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Dorota Jastrzębska

Krzysztof Juraszek , Dorota Jastrzębska

Bachata

P1
start 20.10.2016
LN
Salsa liniowa
19:00 - 20:00

dopisz się

Rafał i Ada

Rafał i Ada

Salsa liniowa

P3
start 18.02.2016r
KB
Salsa kubańska
20:00 - 21:00

dopisz się

Hector Torres

Hector Torres

Salsa kubańska

S
JD
Jazz dance
20:00 - 21:00
Dorota Jastrzębska

Dorota Jastrzębska

Jazz dance

P1
BA
Bachata
20:00 - 21:00

dopisz się

Agata Wypych Piotr Maciak

Agata Wypych , Piotr Maciak

Bachata

S
Start 07.2015.
LN
Salsa liniowa
20:00 - 21:00

dopisz się

Rafał i Ada

Rafał i Ada

Salsa liniowa

Z (start 10.2013.)
ZO
Zouk
21:00 - 22:00

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

P1
BA
Bachata
21:00 - 22:00

dopisz się

Piotr Maciak Agata Wypych

Piotr Maciak , Agata Wypych

Bachata

S
Start 09.2015.
KB
Salsa kubańska
21:00 - 22:00

dopisz się

Hector Torres

Hector Torres

Salsa kubańska

P1
Start 16.03.2017r.
AV
Astanga Vinyasa Joga
09:00 - 10:00

dopisz się

Dominika Fuga

Dominika Fuga

Astanga Vinyasa Joga

Ogólny (PSP 1/2)
VK
Vinyasa krama joga
16:40 - 17:40
Dominika Fuga

Dominika Fuga

Vinyasa krama joga

Ogólny
TU
Taniec użytkowy
17:00 - 18:00

zapisz się

Anna Faściszewska

Anna Faściszewska

Taniec użytkowy

P1
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Marta Nowak Witold Kieroński

Marta Nowak , Witold Kieroński

Bachata

P1
Start 13.01.2017
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

zapisz się

Jacek Sztorc