Grafik zajęć

Legenda:

- nowe kursy (trwają zapisy-kurs jeszcze nie wystartował)
Oznaczenia poziomów kursów tańca:
  • P0 - do 1 miesiąca
  • P1 - od 1 do 6 miesięcy
  • P2 - od 6 do 9 miesięcy
  • P3 - od 9 miesięcy do 1,5 roku
  • S - od 1,5 roku do 3 lat
  • Z - powyżej 3 lat
Filtry
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11:00
15
30
45
12:00
15
30
45
13:00
15
30
45
14:00
15
30
45
15:00
15
30
45
16:00
15
30
45
17:00
15
30
45
18:00
15
30
45
19:00
15
30
45
20:00
15
30
45
21:00
15
30
45
22:00
15
30
45
PD
Pole Dance
17:00 - 18:00

dopisz się

Emily

Emily

Pole Dance

Basic
Start 5.02.2018
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Dorota Jastrzębska

Krzysztof Juraszek , Dorota Jastrzębska

Bachata

P2
Start 04.09.2017
TU
Taniec użytkowy
17:00 - 18:00

dopisz się

Adrian  Stryjczak

Adrian Stryjczak

Taniec użytkowy

P0
Start 09,04,18
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Piotr Maciak

Dorota Jastrzębska , Piotr Maciak

Bachata

P3
Start kursu: 23.01.2017
PD
Pole Dance
18:00 - 19:00
Emily

Emily ,

Pole Dance

Basic
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Agata Wypych

Krzysztof Juraszek , Agata Wypych

Bachata

P1
Start 15.01.2018
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P1
Start 15.01.2018
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Alisa Matseiko Piotr Maciak

Alisa Matseiko , Piotr Maciak

Bachata

P1
Start 8.01.2018
PDG
Pole Double Gold
19:00 - 20:00

zapisz się

Emily

Emily , Agnieszka Ilnicka

Pole Double Gold

Basic
Trwają zapisy!
KB
Salsa kubańska
19:00 - 20:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P2
Start 11.09.2017
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

Z
Start kursu: 16.09.2013
PD
Pole Dance
20:00 - 21:00

dopisz się

Marek

Marek

Pole Dance

Basic
20.11.2017
KB
Salsa kubańska
20:00 - 21:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P3
Start kursu 04.01.2016.
UK
Urban Kizz
20:15 - 21:15

dopisz się

Adam Kaszubski Ania Kaszubska

Adam Kaszubski , Ania Kaszubska

Urban Kizz

P3 (Od 6m-cy tańczenia kizomby.)
Start 16.05.2016.
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P2
Start kursu: 24.07.2017
PD
Pole Dance
21:00 - 22:00

dopisz się

Marek

Marek

Pole Dance

Intro
Start 19.03.2018
KZ
Kizomba
21:15 - 22:15

dopisz się

Ania Kaszubska Adam Kaszubski

Ania Kaszubska , Adam Kaszubski

Kizomba

P3
BA
Bachata
21:15 - 22:15

dopisz się

Krzysztof Juraszek Dorota Jastrzębska

Krzysztof Juraszek , Dorota Jastrzębska

Bachata

P1
Start 16.10.17
ZO
Zouk
21:15 - 22:15

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

P3
Start kursu 14.11.2016
PD
Pole Dance
17:00 - 18:00

zapisz się

Marek

Marek

Pole Dance

Intro
Trwają zapisy!
BF
Bachata Fusion
17:00 - 18:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Dorota Jastrzębska

Krzysztof Juraszek , Dorota Jastrzębska

Bachata Fusion

P3
Poziom P2/P3 Start 28.11.17
RG
Reggaeton
17:00 - 18:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Reggaeton

P1
Start 02.01.18
R
Reggaeton + Izolacje
18:00 - 19:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Reggaeton + Izolacje

Ogólny
Start 7.03.2017r.
PD
Pole Dance
18:00 - 19:00

dopisz się

Marek

Marek

Pole Dance

Basic
Start 09/01/17
LN
Salsa liniowa
18:00 - 19:00

dopisz się

Joanna Krawczyk Piotr Maciak

Joanna Krawczyk , Piotr Maciak

Salsa liniowa

P1
Start 13.02.2018
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

Z (start 01.2012.)
LN
Salsa liniowa
19:00 - 20:00

dopisz się

Joanna Krawczyk Piotr Maciak

Joanna Krawczyk , Piotr Maciak

Salsa liniowa

Z
Start kursu: 07.07.2015
PD
Pole Dance
19:00 - 20:00
Marek

Marek

Pole Dance

Basic
start 27.02.2018
BA
Bachata
19:00 - 20:00
Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P0
Trwają zapisy!
KZ
Kizomba
19:00 - 20:00

dopisz się

Ania Kaszubska Adam Kaszubski

Ania Kaszubska , Adam Kaszubski

Kizomba

P1
Start 6.03.2018
LN
Salsa liniowa
20:00 - 21:00

dopisz się

Joanna Krawczyk Piotr Maciak

Joanna Krawczyk , Piotr Maciak

Salsa liniowa

P2
Start kursu: 12.09.2017
BB
Body bending
20:00 - 21:00

dopisz się

Marek

Marek

Body bending

Ogólny ((Stretching) Zajęcia na sali Pole Dance)
Start 13.02.2018
KZ
Kizomba
20:00 - 21:00

dopisz się

Adam Kaszubski Ania Kaszubska

Adam Kaszubski , Ania Kaszubska

Kizomba

S
8.12.2015
BA
Bachata
20:00 - 21:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek

Marta Nowak/ Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P1
Start 16.01.2018
KZ
Kizomba
21:00 - 22:00

dopisz się

Ania Kaszubska Adam Kaszubski

Ania Kaszubska , Adam Kaszubski

Kizomba

P1
Start 23.01.2018
PP
Power Pole
21:00 - 22:00

dopisz się

Marek

Marek

Power Pole

Open
Start 21.11.2017
LN
Salsa liniowa
21:00 - 22:00

zapisz się

Dorota Jastrzębska Paweł  Mędyk

Dorota Jastrzębska , Paweł Mędyk

Salsa liniowa

P0
Trwają zapisy!
BA
Bachata
21:00 - 22:00
Alisa Matseiko Piotr Maciak

Alisa Matseiko , Piotr Maciak

Bachata

P1
Start 13,03,2018
KB
Salsa kubańska
17:00 - 18:00

dopisz się

Ania Skopowska Kuba Korczyński

Ania Skopowska Kuba Korczyński

Salsa kubańska

P0
START 28.03.2018
PD
Pole Dance
17:00 - 18:00

zapisz się

Emily

Emily

Pole Dance

Intro
Trwają zapisy!
TU
Taniec użytkowy
17:00 - 18:00

zapisz się

Adrian  Stryjczak

Adrian Stryjczak

Taniec użytkowy

P0
Trwają zapisy!
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Agata Wypych Krzysztof Juraszek

Agata Wypych , Krzysztof Juraszek

Bachata

P0
sTART 4.04.18
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P2
Start 24.04.2017
PD
Pole Dance
18:00 - 19:00

dopisz się

Emily

Emily

Pole Dance

Basic
Start 08,11,2017
TG
Tango argentyńskie
18:00 - 19:00

dopisz się

Anita Kozołub

Anita Kozołub

Tango argentyńskie

P2
Start 4.10.17
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Ania Skopowska Kuba Korczyński

Ania Skopowska Kuba Korczyński

Salsa kubańska

P1
Start 22.11.17
PD
Pole Dance
19:00 - 20:00

dopisz się

Emily

Emily

Pole Dance

Exotic (Basic)
Start 21.02.18
TG
Tango argentyńskie
19:00 - 20:00

dopisz się

Anita Kozołub

Anita Kozołub

Tango argentyńskie

P1
Start 17.01.2018
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Agata Wypych

Krzysztof Juraszek , Agata Wypych

Bachata

P1
Start 11.10.17
BA
Bachata
19:15 - 20:15

dopisz się

Piotr Maciak Alisa Matseiko

Piotr Maciak , Alisa Matseiko

Bachata

P1
Start 15.11.2017
PD
Pole Dance
20:00 - 21:00

dopisz się

Emily

Emily

Pole Dance

Basic
Start 17.01.2018
KB
Salsa kubańska
20:15 - 21:15

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P3
start kursu 14.09.2016r.
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Piotr Maciak Alisa Matseiko

Piotr Maciak , Alisa Matseiko

Bachata

P2
Start 06.09.2017
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Mariusz Kaczmarek Agata Wypych

Mariusz Kaczmarek , Agata Wypych

Bachata

S
start 06.2015
BA
Bachata
21:15 - 22:15

dopisz się

Agata Wypych Mariusz Kaczmarek

Agata Wypych , Mariusz Kaczmarek

Bachata

P1
Start 15.11.2017
ZO
Zouk
21:15 - 22:15

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

P3
start 16.11.2016r
KB
Salsa kubańska
21:15 - 22:15

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P1
Start 31.01.18
S
Salsaton
17:00 - 18:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Salsaton

P1
Start 22.02.2018
PD
Pole Dance
17:00 - 18:00

dopisz się

Adrianna  Król

Adrianna Król

Pole Dance

Intro
Start 05,04,18
JD
Jazz dance
17:00 - 18:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska

Dorota Jastrzębska

Jazz dance

P1
Start 14.12.2017
BA
Bachata
17:00 - 18:00

zapisz się

Krzysztof Juraszek Agata Wypych

Krzysztof Juraszek , Agata Wypych

Bachata

P0
Trwają zapisy!
R
Reggaeton + Izolacje
18:00 - 19:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Reggaeton + Izolacje

Ogólny
Start 19.04.2018
SWS
Stretching - Wyzwanie Szpagat
18:00 - 19:00

dopisz się

Adrianna  Król

Adrianna Król

Stretching - Wyzwanie Szpagat

Ogólny
Start 15,03,2018
LN
Salsa liniowa
18:00 - 19:00

dopisz się

Rafał i Ada

Rafał i Ada

Salsa liniowa

P3
Start kursu: 02.03.2017
BA
Bachata
18:00 - 19:00
Krzysztof Juraszek

Marta Nowak/ Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

(Master Class)
Start 28.09.2017
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Piotr Maciak Agata Wypych

Piotr Maciak , Agata Wypych

Bachata

P1
Start 7.12.17
PD
Pole Dance
19:00 - 20:00

dopisz się

Adrianna  Król

Adrianna Król

Pole Dance

Intro
Start 15.03.18
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Dorota Jastrzębska

Krzysztof Juraszek , Dorota Jastrzębska

Bachata

P3
start 20.10.2016
LN
Salsa liniowa
19:00 - 20:00

dopisz się

Rafał i Ada

Rafał i Ada

Salsa liniowa

P3
start 18.02.2016r
KB
Salsa kubańska
20:00 - 21:00

zapisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P0
Trwają zapisy!
BA
Bachata
20:00 - 21:00

dopisz się

Agata Wypych Piotr Maciak

Agata Wypych , Piotr Maciak

Bachata

S
Start 07.2015
LN
Salsa liniowa
20:00 - 21:00

dopisz się

Rafał i Ada

Rafał i Ada

Salsa liniowa

Z (start 10.2013.)
ZO
Zouk
21:00 - 22:00

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

P1
Start 1.02.2018
BA
Bachata
21:00 - 22:00

dopisz się

Piotr Maciak Agata Wypych

Piotr Maciak , Agata Wypych

Bachata

P1
Start 15.02.18
KB
Salsa kubańska
21:00 - 22:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P1
Start 1.03.2018
TU
Taniec użytkowy
17:00 - 18:00

zapisz się

Anna Faściszewska

Anna Faściszewska

Taniec użytkowy

P0
Trwają zapisy!
PD
Pole Dance
18:00 - 19:00

zapisz się

Emily

Emily

Pole Dance

Exotic
PD
Pole Dance
18:00 - 19:00

zapisz się

Emily

Emily

Pole Dance

Exotic
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

Z (Start 07.2014 (od poziom S1))
Start 18.07 2014
BA