Grafik zajęć

Legenda:

- nowe kursy (trwają zapisy-kurs jeszcze nie wystartował)
Oznaczenia poziomów kursów tańca:
  • P0 - do 1 miesiąca
  • P1 - od 1 do 6 miesięcy
  • P2 - od 6 do 9 miesięcy
  • P3 - od 9 miesięcy do 1,5 roku
  • S - od 1,5 roku do 3 lat
  • Z - powyżej 3 lat
Filtry
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11:00
15
30
45
12:00
15
30
45
13:00
15
30
45
14:00
15
30
45
15:00
15
30
45
16:00
15
30
45
17:00
15
30
45
18:00
15
30
45
19:00
15
30
45
20:00
15
30
45
21:00
15
30
45
22:00
15
30
45
PD
Pole Dance
16:30 - 17:30

zapisz się

Iwona Wenglarska Emily Jarowicka

Iwona Wenglarska , Emily Jarowicka

Pole Dance

Intro
Trwają zapisy!
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Agata Wypych Piotr Maciak

Agata Wypych , Piotr Maciak

Bachata

P1
Start 18.02.2019
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Dorota Jastrzębska

Krzysztof Juraszek , Dorota Jastrzębska

Bachata

P2
Start 13.08.2018
DF
Disco Fox
17:00 - 18:00

zapisz się

Radosław  Spólnik Karolina Ryśkiewicz

Radosław Spólnik , Karolina Ryśkiewicz

Disco Fox

Trwają zapisy!
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Bachata

P1
Start 18.03.2019
LS
Latino Solo
17:15 - 18:15

dopisz się

Adrian  Stryjczak

Adrian Stryjczak

Latino Solo

Ogólny
Start 25.02.2019
PD
Pole Dance
17:30 - 18:30

dopisz się

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Pole Dance

Basic
Start 10.12.18
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P1
Start 17.12.18
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Piotr Maciak

Dorota Jastrzębska , Piotr Maciak

Bachata

P1
Start 18.03.2019
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Agata Wypych

Krzysztof Juraszek , Agata Wypych

Bachata

P0
Start 15.04.19
BA
Bachata
18:15 - 19:15

dopisz się

Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Bachata

P1
Trwają zapisy!
PD
Pole Dance
18:30 - 19:30

dopisz się

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Pole Dance

Intermediate
Start 06.11.2017
KB
Salsa kubańska
19:00 - 20:00

zapisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P0
Trwają zapisy!
ZO
Zouk
19:00 - 20:00

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

P1
Start 4.03.2019
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

S
Start kursu: 16.09.2013
BA
Bachata
19:15 - 20:15

dopisz się

Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Bachata

P2
Start 4.03.2019
PD
Pole Dance
19:30 - 20:30

dopisz się

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Pole Dance

Basic
18.06.2018
KB
Salsa kubańska
20:00 - 21:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

S
Start kursu 04.01.2016.
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

S
Start kursu: 24.07.2017
UK
Urban Kizz
20:15 - 21:15

dopisz się

Adam Kaszubski Ania Kaszubska

Adam Kaszubski , Ania Kaszubska

Urban Kizz

S (Od 6m-cy tańczenia kizomby.)
Start 16.05.2016.
LN
Salsa liniowa
20:15 - 21:15

dopisz się

Adriana Jaroszewska-Wójcicka Rafał Wójcicki

Adriana Jaroszewska-Wójcicka , Rafał Wójcicki

Salsa liniowa

P0
Start 15.04.2019
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Bachata

S
Start 4.03.2019
PD
Pole Dance
20:30 - 21:30

dopisz się

Marek Jarowicki

Marek Jarowicki

Pole Dance

Intermediate
Start 20.11.2017
KZ
Kizomba
21:15 - 22:15

dopisz się

Ania Kaszubska Adam Kaszubski

Ania Kaszubska , Adam Kaszubski

Kizomba

P1
Start 7.01.18
ZO
Zouk
21:15 - 22:15

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

S
Start kursu 14.11.2016
BA
Bachata
21:15 - 22:15

dopisz się

Krzysztof Juraszek Dorota Jastrzębska

Krzysztof Juraszek , Dorota Jastrzębska

Bachata

P2
Start 18,06,2018
LN
Salsa liniowa
21:15 - 22:15

zapisz się

Adriana Jaroszewska-Wójcicka Rafał Wójcicki

Adriana Jaroszewska-Wójcicka , Rafał Wójcicki

Salsa liniowa

P0
Trwają zapisy!
WTT
Wstęp do technik tańca
21:15 - 22:15

dopisz się

Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Wstęp do technik tańca

Ogólny
Start 4.03.2019
PD
Pole Dance
21:30 - 22:30

dopisz się

Marek Jarowicki

Marek Jarowicki

Pole Dance

Basic
Start 15.10.2018
PD
Pole Dance
16:30 - 17:30

zapisz się

Kinga  Mamrot

Kinga Mamrot

Pole Dance

Intro
Trwają zapisy!
RG
Reggaeton
17:00 - 18:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Reggaeton

P1
Start 26.02.2019
BF
Bachata Fusion
17:00 - 18:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Dorota Jastrzębska

Krzysztof Juraszek , Dorota Jastrzębska

Bachata Fusion

S
Poziom P2/P3 Start 28.11.17
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Marta Nowak Maciej Dyluś

Marta Nowak , Maciej Dyluś

Bachata

P1
Start 8.01.2018
BA
Bachata
17:00 - 18:00

zapisz się

Piotr Maciak

Martyna Maczura , Piotr Maciak

Bachata

P0
Trwają zapisy!
PD
Pole Dance
17:30 - 18:30

dopisz się

Kinga  Mamrot Iwona Wenglarska

Kinga Mamrot , Iwona Wenglarska

Pole Dance

Basic
Start 12.02.19
LN
Salsa liniowa
18:00 - 19:00

zapisz się

Joanna Krawczyk Piotr Maciak

Joanna Krawczyk , Piotr Maciak

Salsa liniowa

P0
Trwają zapisy! Miejsca tylko dla par i panów solo!
RB
Reggaeton Bodymovement
18:00 - 19:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Reggaeton Bodymovement

Ogólny
start 10.07.2018
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

Z (start 01.2012.)
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Marta Nowak Maciej Dyluś

Marta Nowak , Maciej Dyluś

Bachata

P1
start 18.03.2019
BA
Bachata
18:15 - 19:15

dopisz się

Magdalena  Rajska Paweł Dolata

Magdalena Rajska , Paweł Dolata

Bachata

P1
Start 12.03.2019
EX
Exotic
18:30 - 19:30

dopisz się

Kinga  Mamrot

Kinga Mamrot

Exotic

Intro
09.04.2019
LN
Salsa liniowa
19:00 - 20:00

dopisz się

Joanna Krawczyk Piotr Maciak

Joanna Krawczyk , Piotr Maciak

Salsa liniowa

Z
Start kursu: 07.07.2015
KZ
Kizomba
19:00 - 20:00

dopisz się

Ania Kaszubska Adam Kaszubski

Ania Kaszubska , Adam Kaszubski

Kizomba

P2
Start 28/08/18
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P1
start 9,10,18
BA
Bachata
19:15 - 20:15

zapisz się

Marta Nowak Akash Kumar

Marta Nowak , Akash Kumar

Bachata

P3
Trwają zapisy!
BA
Bachata
19:15 - 20:15

dopisz się

Paweł Dolata Magdalena  Rajska

Paweł Dolata , Magdalena Rajska

Bachata

S
Start 5,03,2019
PD
Pole Dance
19:30 - 20:30

dopisz się

Marek Jarowicki

Marek Jarowicki

Pole Dance

Basic
27.02.2018
LN
Salsa liniowa
20:00 - 21:00

dopisz się

Joanna Krawczyk Piotr Maciak

Joanna Krawczyk , Piotr Maciak

Salsa liniowa

P3
Start kursu: 12.09.2017
UK
Urban Kizz
20:00 - 21:00

dopisz się

Adam Kaszubski Ania Kaszubska

Adam Kaszubski , Ania Kaszubska

Urban Kizz

P1
Start 15.01.19
BA
Bachata
20:00 - 21:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P3
Start 16.01.2018
LN
Salsa liniowa
20:15 - 21:15

dopisz się

Adriana Jaroszewska-Wójcicka Paweł Dolata

Adriana Jaroszewska-Wójcicka , Paweł Dolata

Salsa liniowa

P1
Start 19.03.2019
BOC
Bachata OPEN Choreo
20:15 - 21:15

zapisz się

Magdalena  Rajska Akash Kumar

Magdalena Rajska , Akash Kumar

Bachata OPEN Choreo

Od 8 miesięcy
Nie trzeba się zapisywać, zapraszamy! UWAGA TERMIN PIERWSZYCH ZAJĘĆ ZOSTANIE PODANY WKRÓTCE :)
BB
Body bending
20:30 - 21:30

dopisz się

Marek Jarowicki

Marek Jarowicki

Body bending

Open ((Stretching) Zajęcia na sali Pole Dance/ Zajęcia dla każdego :))
Start 13.02.2018
BA
Bachata
21:00 - 22:00

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Bachata

P2
Start 25.09.2018
LN
Salsa liniowa
21:00 - 22:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Paweł  Mędyk

Dorota Jastrzębska , Paweł Mędyk

Salsa liniowa

P2
Start 22,05,18
KZ
Kizomba
21:00 - 22:00

dopisz się

Ania Kaszubska Adam Kaszubski

Ania Kaszubska , Adam Kaszubski

Kizomba

P3
Start 23.01.2018
LN
Salsa liniowa
21:15 - 22:15

zapisz się

Adriana Jaroszewska-Wójcicka Paweł Dolata

Adriana Jaroszewska-Wójcicka , Paweł Dolata

Salsa liniowa

P0
Trwają zapisy!
BC
Bachata Choreo
21:15 - 22:15

zapisz się

Magdalena  Rajska Akash Kumar

Magdalena Rajska , Akash Kumar

Bachata Choreo

Od 8 miesięcy
Trwają zapisy!
PP
Power Pole
21:30 - 22:30

dopisz się

Marek Jarowicki

Marek Jarowicki

Power Pole

Open
Start 21.11.2017
PD
Pole Dance
16:30 - 17:30

dopisz się

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Pole Dance

Basic
Start 16,05,18
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Agata Wypych Krzysztof Juraszek

Agata Wypych , Krzysztof Juraszek

Bachata

P1
Start 2.01.19
IK
Izolacje i Koordynacja
17:00 - 18:00

dopisz się

Kuba  Korczyński

Kuba Korczyński

Izolacje i Koordynacja

Open
START 19,09,2018
SSLS
Salsa Solo
17:00 - 18:00

dopisz się

Ania  Skopowska

Ania Skopowska

Salsa Solo

P0
Start 20.03.2019
TU
Taniec użytkowy
17:15 - 18:15

dopisz się

Adrian  Stryjczak

Adrian Stryjczak

Taniec użytkowy

P1
Start 20.03.2019
PD
Pole Dance
17:30 - 18:30

dopisz się

Marek Jarowicki Emily Jarowicka

Marek Jarowicki , Emily Jarowicka

Pole Dance

Intro
Start 3.04.2019
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Krzysztof Juraszek

Dorota Jastrzębska , Krzysztof Juraszek

Bachata

S
Start 24.04.2017
TG
Tango argentyńskie
18:00 - 19:00

dopisz się

Anita Kozołub

Anita Kozołub

Tango argentyńskie

P1
Start 13.03.2019
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Ania  Skopowska Kuba  Korczyński

Ania Skopowska , Kuba Korczyński

Salsa kubańska

P3
Start 22.11.17
BA
Bachata
18:00 - 19:00

zapisz się

Agata Wypych Piotr Maciak

Agata Wypych , Piotr Maciak

Bachata

P0
Trwają zapisy!
BFB
Bachata Footwork Bodymovement
18:15 - 19:15

dopisz się

Magdalena  Rajska

Magdalena Rajska

Bachata Footwork Bodymovement

P2
Start 6.03.2019
PD
Pole Dance
18:30 - 19:30

dopisz się

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Pole Dance

Intermediate
Start 08,11,2017
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Agata Wypych

Krzysztof Juraszek , Agata Wypych

Bachata

P3
Start 11.10.17
TG
Tango argentyńskie
19:00 - 20:00

dopisz się

Anita Kozołub

Anita Kozołub

Tango argentyńskie

P2
Start 12.09.2018
BA
Bachata
19:15 - 20:15

dopisz się

Piotr Maciak Dorota Jastrzębska

Piotr Maciak , Dorota Jastrzębska

Bachata

P1
Start 13.02.2018
RDC
Rueda de Casino
19:15 - 20:15

dopisz się

Ania  Skopowska Kuba  Korczyński

Ania Skopowska , Kuba Korczyński

Rueda de Casino

DM
Dominicana Moderna
19:15 - 20:15

dopisz się

Magdalena  Rajska Paweł Dolata

Magdalena Rajska , Paweł Dolata

Dominicana Moderna

P2
Start 6.03.2019
EX
Exotic
19:30 - 20:30

dopisz się

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Exotic

Basic (Basic)
Start 21.02.18
KB
Salsa kubańska
20:15 - 21:15

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

S
start kursu 14.09.2016r.