La Rosa Negra Facebook
La Rosa Negra Instagram

Grafik zajęć

Legenda:

- nowe kursy (trwają zapisy-kurs jeszcze nie wystartował)
Oznaczenia poziomów kursów tańca:
  • P0 - do 1 miesiąca
  • P1 - od 1 do 6 miesięcy
  • P2 - od 6 do 9 miesięcy
  • P3 - od 9 miesięcy do 1,5 roku
  • S - od 1,5 roku do 3 lat
  • Z - powyżej 3 lat
Filtry
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11:00
15
30
45
12:00
15
30
45
13:00
15
30
45
14:00
15
30
45
15:00
15
30
45
16:00
15
30
45
17:00
15
30
45
18:00
15
30
45
19:00
15
30
45
20:00
15
30
45
21:00
15
30
45
22:00
15
30
45
PD
Pole Dance
16:30 - 17:30

dopisz się

Iwona Wenglarska

Iwona Wenglarska

Pole Dance

Basic
Start 03.06.19
LS
Latino Solo
17:00 - 18:00

zapisz się

Adrian  Stryjczak

Adrian Stryjczak

Latino Solo

Ogólny
BA
Bachata
17:00 - 18:00

zapisz się

Krzysztof Juraszek Agata Wypych

Krzysztof Juraszek , Agata Wypych

Bachata

P0
Trwają zapisy!
TU
Taniec użytkowy
17:00 - 18:00

dopisz się

Radosław  Spólnik Karolina Ryśkiewicz

Radosław Spólnik , Karolina Ryśkiewicz

Taniec użytkowy

Start 03.06.2019
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Piotr Maciak

Dorota Jastrzębska , Piotr Maciak

Bachata

P1
Start 18.02.2019
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Martyna Maczura Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Bachata

P1
Start 18.03.2019
PD
Pole Dance
17:30 - 18:30

dopisz się

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Pole Dance

Basic
Start 10.12.18
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P2
Start 17.12.18
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Piotr Maciak

Dorota Jastrzębska , Piotr Maciak

Bachata

P1
Start 18.03.2019
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Agata Wypych

Krzysztof Juraszek , Agata Wypych

Bachata

P1
Start 15.04.19
TU
Taniec użytkowy
18:00 - 19:00

zapisz się

Karolina Ryśkiewicz Radosław  Spólnik

Karolina Ryśkiewicz , Radosław Spólnik

Taniec użytkowy

P0
Trwają zapisy!
BA
Bachata
18:15 - 19:15

dopisz się

Martyna Maczura Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Bachata

P1
Start 18.03.19
PD
Pole Dance
18:30 - 19:30

dopisz się

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Pole Dance

Intermediate
KB
Salsa kubańska
19:00 - 20:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

P1
Start 29.04.2019
ZO
Zouk
19:00 - 20:00

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

P1
Start 4.03.2019
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Magdalena  Rajska Krzysztof Juraszek

Magdalena Rajska , Krzysztof Juraszek

Bachata

Z
Start kursu: 16.09.2013
ST
Stretching
19:15 - 20:15

dopisz się

Iwona Wenglarska

Iwona Wenglarska

Stretching

Ogólny
Start 24.06.19
BA
Bachata
19:15 - 20:15

dopisz się

Martyna Maczura Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Bachata

P3
Start 4.03.2019
KB
Salsa kubańska
20:00 - 21:00

dopisz się

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa kubańska

S
Start kursu 04.01.2016.
ZO
Zouk
20:00 - 21:00

zapisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

P0
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Magdalena  Rajska Krzysztof Juraszek

Magdalena Rajska , Krzysztof Juraszek

Bachata

S
Start kursu: 24.07.2017
UK
Urban Kizz
20:15 - 21:15

dopisz się

Adam Kaszubski Ania Kaszubska

Adam Kaszubski , Ania Kaszubska

Urban Kizz

S (Od 6m-cy tańczenia kizomby.)
Start 16.05.2016.
LN
Salsa liniowa
20:15 - 21:15

dopisz się

Adriana Jaroszewska-Wójcicka Rafał Wójcicki

Adriana Jaroszewska-Wójcicka , Rafał Wójcicki

Salsa liniowa

P1
Start 15.04.2019
BA
Bachata
20:15 - 21:15

dopisz się

Martyna Maczura Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Bachata

S
Start 4.03.2019
KZ
Kizomba
21:15 - 22:15

dopisz się

Ania Kaszubska Adam Kaszubski

Ania Kaszubska , Adam Kaszubski

Kizomba

P2
Start 7.01.18
ZO
Zouk
21:15 - 22:15

dopisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Zouk

S
Start kursu 14.11.2016
LOB
Lekcja open Bachata
21:15 - 22:15

dopisz się

Krzysztof Juraszek Magdalena  Rajska

Krzysztof Juraszek , Magdalena Rajska

Lekcja open Bachata

(Od 6 miesięcy tańczenia)
Nie trzeba się zapisywać :) Wystarczy przyjść :)
LN
Salsa liniowa
21:15 - 22:15

dopisz się

Adriana Jaroszewska-Wójcicka Rafał Wójcicki

Adriana Jaroszewska-Wójcicka , Rafał Wójcicki

Salsa liniowa

P1
Start 24.06.19
BA
Bachata
21:15 - 22:15

zapisz się

Magdalena  Rajska Krzysztof Juraszek

Magdalena Rajska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P0
Trwają zapisy!
WTT
Wstęp do technik tańca
21:30 - 22:30

dopisz się

Martyna Maczura Paweł Dolata

Martyna Maczura , Paweł Dolata

Wstęp do technik tańca

Ogólny
Start 4.03.2019
PD
Pole Dance
16:30 - 17:30

dopisz się

Kinga  Mamrot

Kinga Mamrot

Pole Dance

Basic
Start 25.06.19
RG
Reggaeton
17:00 - 18:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Reggaeton

P1 (OPEN/ podstawowy)
Start 26.02.2019
BF
Bachata Fusion
17:00 - 18:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Martyna Maczura

Krzysztof Juraszek , Martyna Maczura

Bachata Fusion

S
Poziom P2/P3 Start 28.11.17
BA
Bachata
17:00 - 18:00

dopisz się

Marta Nowak Maciej Dyluś

Marta Nowak , Maciej Dyluś

Bachata

P2
Start 8.01.2018
BA
Bachata
17:00 - 18:00

zapisz się

Dorota Jastrzębska Piotr Maciak

Dorota Jastrzębska , Piotr Maciak

Bachata

P0
Trwają zapisy!
LN
Salsa liniowa
17:00 - 18:00

dopisz się

Paweł Dolata Magdalena  Rajska

Paweł Dolata , Magdalena Rajska

Salsa liniowa

P0
Start 13.08.2019
PD
Pole Dance
17:30 - 18:30

dopisz się

Kinga  Mamrot

Kinga Mamrot

Pole Dance

Intermediate
Start 12.02.19
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Martyna Maczura

Krzysztof Juraszek , Martyna Maczura

Bachata

P0
Start 06.08.19
RB
Reggaeton Bodymovement
18:00 - 19:00

dopisz się

Magdalena  Mazij

Magdalena Mazij

Reggaeton Bodymovement

Open
start 10.07.2018
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Piotr Maciak

Dorota Jastrzębska , Piotr Maciak

Bachata

Z (start 01.2012.)
Bachata Sensual
18:00 - 19:00

dopisz się

Marta Nowak Maciej Dyluś

Marta Nowak , Maciej Dyluś

Bachata Sensual

P2
06.08.19
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Magdalena  Rajska Paweł Dolata

Magdalena Rajska , Paweł Dolata

Bachata

P1
Start 12.03.2019
TG
Tango argentyńskie
18:00 - 19:00

zapisz się

Anita Kozołub

Anita Kozołub

Tango argentyńskie

P0
Trwają zapisy!
LN
Salsa liniowa
19:00 - 20:00

zapisz się

Piotr Maciak Joanna Krawczyk

Piotr Maciak , Joanna Krawczyk

Salsa liniowa

P3
Trwają zapisy!
KZ
Kizomba
19:00 - 20:00

zapisz się

Ania Kaszubska Adam Kaszubski

Ania Kaszubska , Adam Kaszubski

Kizomba

P0
Trwają zapisy!
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Magdalena  Rajska Krzysztof Juraszek

Magdalena Rajska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P2
start 9,10,18
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Marta Nowak Akash Kumar

Marta Nowak , Akash Kumar

Bachata

P3
Start 14.05.2019
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Paweł Dolata Dorota Jastrzębska

Paweł Dolata , Dorota Jastrzębska

Bachata

P0
Start 16.07.19
TG
Tango argentyńskie
19:00 - 20:00

zapisz się

Anita Kozołub

Anita Kozołub

Tango argentyńskie

P0 (Technika i rytmika)
Technika w Tangu: systematyczna praca nad: równowagą, osią ciała, kontaktem z podłogą, estetyką, rytmiką i mimiką.
PD
Pole Dance
19:30 - 20:30

dopisz się

Marek Jarowicki

Marek Jarowicki

Pole Dance

Intermediate
27.02.2018
UK
Urban Kizz
20:00 - 21:00

dopisz się

Adam Kaszubski Ania Kaszubska

Adam Kaszubski , Ania Kaszubska

Urban Kizz

P2
Start 15.01.19
BA
Bachata
20:00 - 21:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Mariusz Gośka

Dorota Jastrzębska , Mariusz Gośka

Bachata

P3
Start 16.01.2018
BA
Bachata
20:00 - 21:00

zapisz się

Marta Nowak Krzysztof Juraszek

Marta Nowak , Krzysztof Juraszek

Bachata

P0
Trwają zapisy!
LN
Salsa liniowa
20:15 - 21:15

dopisz się

Joanna Krawczyk Piotr Maciak

Joanna Krawczyk , Piotr Maciak

Salsa liniowa

S
Start kursu: 12.09.2017
LN
Salsa liniowa
20:15 - 21:15

dopisz się

Adriana Jaroszewska-Wójcicka Paweł Dolata

Adriana Jaroszewska-Wójcicka , Paweł Dolata

Salsa liniowa

P1
Start 19.03.2019
BC
Bachata Choreo
20:15 - 21:15

dopisz się

Magdalena  Rajska Akash Kumar

Magdalena Rajska , Akash Kumar

Bachata Choreo

Od 8 miesięcy
Start 20.08.19
BB
Body bending
20:30 - 21:30

dopisz się

Marek Jarowicki

Marek Jarowicki

Body bending

Open ((Stretching) Zajęcia na sali Pole Dance/ Zajęcia dla każdego :))
Start 13.02.2018
BA
Bachata
21:00 - 22:00

zapisz się

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Bachata

P0
Trwają zapisy
KZ
Kizomba
21:00 - 22:00

dopisz się

Ania Kaszubska Adam Kaszubski

Ania Kaszubska , Adam Kaszubski

Kizomba

P3
Start 23.01.2018
TF
Teoria Footworków
21:00 - 22:00

zapisz się

Dorota Jastrzębska Mariusz Gośka

Dorota Jastrzębska , Mariusz Gośka

Teoria Footworków

Open (Od 4 miesięcy tańczenia)
Start zajęć OPEN 10.09.2019
LN
Salsa liniowa
21:15 - 22:15

dopisz się

Adriana Jaroszewska-Wójcicka Paweł Dolata

Adriana Jaroszewska-Wójcicka , Paweł Dolata

Salsa liniowa

P1
Start 21.05.2019
BC
Bachata Choreo
21:15 - 22:15

dopisz się

Magdalena  Rajska Akash Kumar

Magdalena Rajska , Akash Kumar

Bachata Choreo

Od 8 miesięcy
Start: 25.06.19
BA
Bachata
17:00 - 18:00

zapisz się

Agata Wypych Krzysztof Juraszek

Agata Wypych , Krzysztof Juraszek

Bachata

P0
Trwają zapisy!
IM
Izolacje i Mobility dla Tancerzy
17:00 - 18:00

dopisz się

Kuba  Korczyński

Kuba Korczyński

Izolacje i Mobility dla Tancerzy

P0
Start 17.07.2019
SSLS
Salsa Solo
17:00 - 18:00

dopisz się

Ania  Skopowska

Ania Skopowska

Salsa Solo

Start 21.08.2019
BF
Bachata Fusion
17:00 - 18:00

zapisz się

Dorota Jastrzębska Mariusz Gośka

Dorota Jastrzębska , Mariusz Gośka

Bachata Fusion

P2
Trwają zapisy!
TU
Taniec użytkowy
17:15 - 18:15

dopisz się

Adrian  Stryjczak

Adrian Stryjczak

Taniec użytkowy

P0
Start 21.08.2019
PD
Pole Dance
17:30 - 18:30

dopisz się

Marek Jarowicki Emily Jarowicka

Marek Jarowicki , Emily Jarowicka

Pole Dance

Basic
Start 3.04.2019
BA
Bachata
18:00 - 19:00

dopisz się

Dorota Jastrzębska Mariusz Gośka

Dorota Jastrzębska , Mariusz Gośka

Bachata

S
Start 24.04.2017
TG
Tango argentyńskie
18:00 - 19:00

dopisz się

Anita Kozołub

Anita Kozołub

Tango argentyńskie

P1
Start 13.03.2019
KB
Salsa kubańska
18:00 - 19:00

dopisz się

Ania  Skopowska Kuba  Korczyński

Ania Skopowska , Kuba Korczyński

Salsa kubańska

S
Start 22.11.17
BA
Bachata
18:00 - 19:00

zapisz się

Agata Wypych Piotr Maciak

Agata Wypych , Piotr Maciak

Bachata

P0
Trwają zapisy!
BA
Bachata
18:15 - 19:15

zapisz się

Magdalena  Rajska Krzysztof Juraszek

Magdalena Rajska , Krzysztof Juraszek

Bachata

P0
Trwają zapisy!
PD
Pole Dance
18:30 - 19:30

dopisz się

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Pole Dance

Intermediate
08.11.2017
BA
Bachata
19:00 - 20:00

dopisz się

Krzysztof Juraszek Agata Wypych

Krzysztof Juraszek , Agata Wypych

Bachata

S
Start 11.10.17
TG
Tango argentyńskie
19:00 - 20:00

dopisz się

Anita Kozołub

Anita Kozołub

Tango argentyńskie

P2
Start 12.09.2018
BA
Bachata
19:15 - 20:15

dopisz się

Piotr Maciak Dorota Jastrzębska

Piotr Maciak , Dorota Jastrzębska

Bachata

P1
Start 13.02.2018