Instruktorzy w La Rosa Negra

Sprawdź kto będzie Cię uczył :)

Urban Kizz

Adam Kaszubski

Adam Kaszubski

Taniec towarzyski | Taniec użytkowy

Adrian Stryjczak

Adrian  Stryjczak

Pole Dance | Stretching

Adrianna Król

Adrianna  Król

Jej przygoda z tańcem zaczęła się jak miała 6 lat od baletu. Później poznała inne techniki taneczne od hip-hopu przez rock'n'rolla akrobatycznego po taniec współczesny i jazz. Od … pokaż więcej początku 2016 roku tańczy w powietrzu: aerial hoop, pole dance, aerial silks. Kiedy po raz pierwszy przyszła na lekcję pole dance, zrozumiała, że znalazła swoje miejsce. Od tego czasu ćwiczy właściwie codziennie, doskonaląc technikę i wymyślając coraz to nowsze figury, kombinacje i choreografie. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych m.in. przez Malwinę GS, Anne-Marie Kot czy Dimitry Politov. Ogromną satysfakcję sprawia jej obserwowanie swoich kursantów, przekazywanie im wiedzy, dopingowanie, ale przede wszystkim zarażanie pasją do akrobatyki powietrznej. Uważa, że jeżeli chcesz – możesz wszystko, a dopóki walczysz jesteś zwycięzcą, to normalne, że większość rzeczy nie wchodzi za pierwszym razem. Zawsze jest dla kursantów, jeżeli chcą o coś zapytać, o czymś pogadać. Uwielbia szalone pomysły, bo ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Agata Turek

Agata Turek

Bachata

Agata Wypych

Agata Wypych

Zouk | Bachata | Lekcja open Zouk

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Alisa, tancerka, którą cechuje ogromna pasja i chęć przekazania swojej miłości do tańca. Jej niepowtarzalny styl wyróżnia niezwykła zmysłowość, kobiecość, naturalność, … pokaż więcej efemeryczność oraz lekkość ruchu. Jej znak firmowy to zjawiskowe spiny. Przywiązuje dużą uwage do techniki tańca, by jej podopieczni mogli tańczyć świadomie i poczuć magię zouka i bachaty. Prekursorka zouka we Wrocławiu, któremu pozostaje wierna i do dziś wzbogaca wrocławskie środowisko taneczne o nowych fascynatów. Jest też częstym gościem na międzynarodowych festiwalach gdzie jej nietuzinkowy styl zostaje doceniony (2. miejsce w konkursie Jack and Jill na Prague Zouk Congress). Doświadczona instruktorka, współpracująca z czołowymi instruktorami m.in. Bruno Galhardo czy Kadu Pires. Występuje i uczy na licznych scenach w całej Europie.

Salsa Cubana Lady Styling

Ania Skopowska

Ania  Skopowska

Kizomba

Ania Kaszubska

Ania Kaszubska

Salsa kubańska | Rueda de Casino | Lekcja open Salsa Kubańska

Ania Skopowska Kuba Korczyński

Ania Skopowska Kuba Korczyński

Tango argentyńskie

Anita Kozołub

Anita Kozołub

W trakcie kursu zapoznacie się z podstawami tanga argentyńskiego. Przedstawię prawidłową postawę, chodzenie w rytmie i sposób prowadzenia partnerki/podążania za partnerem. Nie będziemy się … pokaż więcejuczyć choreografii – nauczymy się pojedynczych figur i krótkich sekwencji, a także sposobu łączenia ich w całość, dzięki czemu każdy zbuduje swoje własne improwizowane tango. Caminata, ocho adelante, ocho atras, giro to tylko nieliczne figury, dzięki którym odnajdziecie się na tangowym parkiecie. Zapewniam, że opanowanie tych kilku podstaw pozwoli Wam stawiać swoje pierwsze kroki na tangowych imprezach, czyli milongach.

Basia Marciniak

Basia  Marciniak

Bachata | Salsa liniowa | Bachata Footwork | Jazz dance

Dorota Jastrzębska

Dorota Jastrzębska

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez 13 lat tańczyła disco, hip-hop i taniec klasyczny. Potem przyszedł czas na jazz, któremu pozostaje wierna do dziś, prowadząc … pokaż więcej zajęcia taneczne. Pierwsze spotkanie z salsą i bachatą ujęło jej serce do tego stopnia, że wraz z jazzem pochłonęły ją bez reszty. Ciężka praca zaowocowała kilkukrotnym mistrzostwem świata w disco i hip-hopie oraz wygraną na Mistrzostwach Polski Bachata Stars Poland 2015.

Pole Dance | Erotic Pole | Pole Double

Emily Jarowicka

Emily Jarowicka

Pracę nad ciałem rozpoczęła od kół tanecznych w szkole, grupy szkolnych cheerleaderek, a potem poznała sztuki walki: Capoeirę i Taekwondo. Pokochała je za to, że dawały jej poczucie siły, … pokaż więcejzwinność, adrenalinę. Piękne i dokładne ruchy możliwe były tylko wtedy, gdy dbała o technikę - przykłada więc do niej szczególną wagę. W Pole Dance kocha poczucie wolności - łącząc akrobatykę i taniec przełamuje kolejne bariery, buduje swoją pewność siebie i udoskonala swoje ciało. Pomaga wypracować te same cechy u swoich kursantów, bo jak sama twierdzi - sukces jej uczniów jest jej własnym sukcesem. Emily trenuje Pole Dance od roku 2014, a Exotic Pole Dance od roku 2016r. Posiada certyfikat instruktora (PFAPA) Pole Dance z najwyższą możliwą oceną. Regularnie występuje w pokazach Pole Dance/Exotic. Wyszkolona przez nią drużyna kursantów zajęła 4. miejsce w pierwszej w Polsce kategorii grupowej zawodów: Pole Wars 2017 roku.

Salsa kubańska

Hector Del Rio Torres

Hector Del Rio Torres

Salsa liniowa

Joanna Krawczyk

Joanna Krawczyk

Kamila Wójcik

Kamila Wójcik

Konrad Mazurek

Konrad  Mazurek

Bachata | Bachata Fusion

Krzysztof Juraszek

Krzysztof Juraszek

Krzysztof Juraszek- swoją przygodę z tańcem rozpoczął w roku 2010. Pierwsze taneczne kroki stawiał w rytmie salsy, jednak na początku roku 2011 zakochał się w Bachacie i od tego momentu się … pokaż więcejz nią nie rozstaje. W roku 2012 wygrał Mistrzostwa Polski na „Bachata Stars Polska 2012″ i w tym samym roku reprezentował kraj na „Bachata Stars Europa” odbywające się w Norwegii. W 2015 roku powtórzył swój sukces zdobywając mistrzostwo Polski oraz reprezentował Polskę w konkursie Bachata Stars World gdzie wraz z Dorotą Jastrzębską znaleźli się w 10-tce najlepszych par na świecie. Najlepiej czuje się w Sensualnej Bachacie, gdzie daje upust swojej fantazji. W gronie znajomych znany jako Krzysztof „Wave” Juraszek - kocha falki w każdej postaci. Swoje umiejętności szlifuje na międzynarodowych kongresach i Polskich Festiwalach. Wykształcenie muzyczne to solidna podstawa i ogromna pomoc w rozumieniu muzyki, którą zawsze stara się czuć i interpretować w tańcu. To właśnie miłość do muzyki rozpaliła w nim uczucie do tańca, jednak jego pierwszą pasją zawsze pozostanie saksofon. Na zajęciach stara się zarażać pasją, dzielić pozytywną energią i przekazywać własny styl.

Izolacje i Koordynacja

Kuba Korczyński

Kuba  Korczyński

Maciej Dyluś

Maciej Dyluś

Reggaeton Bodymovement | Reggaeton + Izolacje | Reggaeton | Street Salsa

Magdalena Mazij

Magdalena  Mazij

Swoją taneczną przygodę zaczynała m.in. z hip hop-em, tańcem brzucha i tańcem sportowym, jednak to właśnie kubańskim rytmom oddała swoje serce. Cały czas szkoli się u polskich, jak i … pokaż więcej zagranicznych instruktorów, m.in. Yoandy Villaurrutia, Diana Rodriguez, Dee Reggaetonera, Oliwia Szewczak czy Osmani Segura, biorąc udział w licznych festiwalach tanecznych. Jest wulkanem energii i zaraża pozytywnym podejściem. Przykłada uwagę do szczegółów i podchodzi indywidualnie do każdego kursanta. Jest zwyciężczynią Reggaeton vs Dancehall Kongres IV: contest Reggaeton w 2017 roku.

Pole Dance | Power Pole | Split Strech | Body bending | SpeedArt | Stretch Pole

Marek Jarowicki

Marek Jarowicki

Nigdy nie sądził, że będzie zajmował się tym sportem zawodowo. To, że zainteresował się Pole Dance było całkowitym przypadkiem, jak się później okazało - szczęśliwym zbiegiem … pokaż więcej okoliczności. Patrząc na jego technikę, w której stale się rozwija, jego dokładność i ciągłe dopracowywanie najmniejszych szczegółów, ma się wrażenie, że jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Bycie instruktorem sprawia mu wiele radości i satysfakcji, a oprócz tego, że uczy innych, sam nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, czego efektem są nagrody w licznych zawodach sportowych: Vertical Fit Championships - 4th amateur solo, 4th amateur group; Puchar Polski Lejdis Studio - 4th solo amateur, główna nagroda za nominację Best Show; I Zawody Otwarte Pinup Studio, wrzesień 2017 – 1 miejsce solo w kat. amatorzy; Pole Art Greece, październik 2017 – 3 miejsce w kat. Semi pro men.

Salsa Lady Styling on1&on2

Marta Lipiec

Marta Lipiec

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Po trzech latach spróbowała swoich sił w salsie, w której od razu zakochała się. Uczestniczka salsowych festiwali i kongresów … pokaż więcej (m.in. Berlin Salsa Congress, On2 Salsa Congress Milan, El Sol Warsaw Salsa Festival, Bachaturo), a także licznych warsztatów: salsa lady styling (m.in. Alien Ramirez, Tania Cannarsa), salsa on2 (m.in. Eddie Torres, Juan Matos), salsa on1 (m.in. Supermario, Johnny Vazquez). W jej stylu panie znajdą mieszankę łagodności i dynamiki. Taniec to dla niej możliwość wyrażenia siebie oraz dzielenia się pasją z innymi.

Salsa liniowa | Bachata | Lekcja open Bachata

Marta Nowak

Marta Nowak

Pomysłowa perfekcjonistka, wizjonerka, całkowicie oddana szkole, tańcu oraz swoim kursantom. Każde zajęcia prowadzi z niesamowitym zaangażowaniem, przyjemnością oraz pasją. W tańcu idealnie … pokaż więcejłączy namiętność i romantyzm z dynamiką i energią.

Salsa liniowa | Lekcja open Salsa LA

Paweł Mędyk

Paweł  Mędyk

Zachwycony tańcem od dziecięcych lat. Rozpoczął przygodę w formacji latino Kameleon na Podkarpaciu. Z czasem, z braku możliwości rozwoju zainteresowania, rozstał się z tańcem na rzecz … pokaż więcej lekkoatletyki i muzykowania. W 2014 roku wrócił do tańca próbując różnych styli m.in. salsy kubańskiej, salsy liniowej on1, bachaty oraz tańców towarzyskich. Zdobywając na swoim pierwszym turnieju tańca towarzyskiego I i II miejsce kolejno w stylach standardowych i latino zdecydował się porzucić pozostałe style na rzecz salsy liniowej. W 2015 roku rozpoczął współpracę taneczną z Adrianą Jaroszewską-Wojcicką, z którą zajęli I miejsce w III międzynarodowym turnieju salsy w Kielcach w 2017. Jak sami mówią - to dopiero początek współpracy i sukcesów.

Bachata | Lekcja open Bachata

Piotr Maciak

Piotr Maciak

Witold Kieroński

Witold Kieroński

Przygodę z tańcem rozpoczął już w liceum, gdzie wraz ze znajomymi szlifował swoje umiejętności jako breakdancer. Do świata tak zwanych "social dance" trafił w 2012 roku, … pokaż więcej rozpoczynając od bachaty i salsy LA, potem ucząc się także kizomby, salsy kubańskiej, zouka i semby. Jednak to bachata sensual oraz kizomba wciągnęły go najbardziej, nie tylko tanecznie, bo i muzycznie - został DJem specjalizującym się w tych dwóch stylach. Każdą wolną chwilę stara się poświęcić tańcu i rozwojowi swoich umiejętności, zarówno poprzez treningi jak i uczestnictwo w festiwalach oraz warsztatach z najlepszymi światowymi instruktorami, jak Korke & Judith, Daniel & Desiree, Gabryel & Bego, Luis & Andrea czy Pablo & Raqel. W lipcu 2017 jako pierwszy instruktor z Wrocławia zaliczył kurs Bachata Sensual Instructor Level 1 sygnowany przez Korke i Judith - twórców stylu Bachata Sensual.

Pomóż nam zmieniać się dla Ciebie