Instruktorzy w La Rosa Negra

Sprawdź kto będzie Cię uczył :)

Kizomba | Urban Kizz

Adam Kaszubski

Adam Kaszubski

Taniec użytkowy | Wedding Dance (Taniec użytkowy)

Adrian Stryjczak

Adrian  Stryjczak

Lekcja open Salsa LA

Adriana Jaroszewska-Wójcicka

Adriana Jaroszewska-Wójcicka

Pole Dance | Stretching - Wyzwanie Szpagat

Adrianna Król

Adrianna  Król

Jej przygoda z tańcem zaczęła się jak miała 6 lat od baletu. Później poznała inne techniki taneczne od hip-hopu przez rock'n'rolla akrobatycznego po taniec współczesny i jazz. Od … pokaż więcej początku 2016 roku tańczy w powietrzu: aerial hoop, pole dance, aerial silks. Kiedy po raz pierwszy przyszła na lekcję pole dance, zrozumiała, że znalazła swoje miejsce. Od tego czasu ćwiczy właściwie codziennie, doskonaląc technikę i wymyślając coraz to nowsze figury, kombinacje i choreografie. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych m.in. przez Malwinę GS, Anne-Marie Kot czy Dimitry Politov. Ogromną satysfakcję sprawia jej obserwowanie swoich kursantów, przekazywanie im wiedzy, dopingowanie, ale przede wszystkim zarażanie pasją do akrobatyki powietrznej. Uważa, że jeżeli chcesz – możesz wszystko, a dopóki walczysz jesteś zwycięzcą, to normalne, że większość rzeczy nie wchodzi za pierwszym razem. Zawsze jest dla kursantów, jeżeli chcą o coś zapytać, o czymś pogadać. Uwielbia szalone pomysły, bo ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Bachata

Agata Wypych

Agata Wypych

Zouk

Agnieszka i Michał

Agnieszka i Michał

Howi i Agnieszka to wrocławska para zoukowa, która współpracuje ze sobą od 1,5 roku. Razem starają się pokazać innym radość i ogromne możliwości, jakie niesie ten taniec. Ciągle się … pokaż więcej rozwijają, nie tylko poprzez indywidualne treningi, ale również przez międzynarodowe eventy, ucząc się od najlepszych instruktorów na świecie takich jak Bruno/Jakub i Lucia czy William i Paloma.

Zouk | Bachata | Zouk Choreo | Lekcja open Zouk

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Alisa, tancerka, którą cechuje ogromna pasja i chęć przekazania swojej miłości do tańca. Jej niepowtarzalny styl wyróżnia niezwykła zmysłowość, kobiecość, naturalność, … pokaż więcej efemeryczność oraz lekkość ruchu. Jej znak firmowy to zjawiskowe spiny. Przywiązuje dużą uwage do techniki tańca, by jej podopieczni mogli tańczyć świadomie i poczuć magię zouka i bachaty. Prekursorka zouka we Wrocławiu, któremu pozostaje wierna i do dziś wzbogaca wrocławskie środowisko taneczne o nowych fascynatów. Jest też częstym gościem na międzynarodowych festiwalach gdzie jej nietuzinkowy styl zostaje doceniony (2. miejsce w konkursie Jack and Jill na Prague Zouk Congress). Doświadczona instruktorka, współpracująca z czołowymi instruktorami m.in. Bruno Galhardo czy Kadu Pires. Występuje i uczy na licznych scenach w całej Europie.

Kizomba

Ania Kaszubska

Ania Kaszubska

Salsa kubańska

Ania Skopowska Kuba Korczyński

Ania Skopowska Kuba Korczyński

Tango argentyńskie

Anita Kozołub

Anita Kozołub

W trakcie kursu zapoznacie się z podstawami tanga argentyńskiego. Przedstawię prawidłową postawę, chodzenie w rytmie i sposób prowadzenia partnerki/podążania za partnerem. Nie będziemy się … pokaż więcejuczyć choreografii – nauczymy się pojedynczych figur i krótkich sekwencji, a także sposobu łączenia ich w całość, dzięki czemu każdy zbuduje swoje własne improwizowane tango. Caminata, ocho adelante, ocho atras, giro to tylko nieliczne figury, dzięki którym odnajdziecie się na tangowym parkiecie. Zapewniam, że opanowanie tych kilku podstaw pozwoli Wam stawiać swoje pierwsze kroki na tangowych imprezach, czyli milongach.

Taniec użytkowy

Anna Faściszewska

Anna Faściszewska

Bachata | Jazz dance

Dorota Jastrzębska

Dorota Jastrzębska

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez 13 lat tańczyła disco, hip-hop i taniec klasyczny. Potem przyszedł czas na jazz, któremu pozostaje wierna do dziś, prowadząc … pokaż więcej zajęcia taneczne. Pierwsze spotkanie z salsą i bachatą ujęło jej serce do tego stopnia, że wraz z jazzem pochłonęły ją bez reszty. Ciężka praca zaowocowała kilkukrotnym mistrzostwem świata w disco i hip-hopie oraz wygraną na Mistrzostwach Polski Bachata Stars Poland 2015.

Pole Dance | Split Strech

Emily

Emily

Pracę nad ciałem rozpoczęła od kół tanecznych w szkole, grupy szkolnych cheerleaderek, a potem poznała sztuki walki: Capoeirę i Taekwondo. Pokochała je za to, że dawały jej poczucie siły, … pokaż więcejzwinność, adrenalinę. Piękne i dokładne ruchy możliwe były tylko wtedy, gdy dbała o technikę - przykłada więc do niej szczególną wagę. W Pole Dance kocha poczucie wolności - łącząc akrobatykę i taniec przełamuje kolejne bariery, buduje swoją pewność siebie i udoskonala swoje ciało. Pomaga wypracować te same cechy u swoich kursantów, bo jak sama twierdzi - sukces jej uczniów jest jej własnym sukcesem. Emily trenuje Pole Dance od roku 2014, a Exotic Pole Dance od roku 2016r. Posiada certyfikat instruktora (PFAPA) Pole Dance z najwyższą możliwą oceną. Regularnie występuje w pokazach Pole Dance/Exotic. Wyszkolona przez nią drużyna kursantów zajęła 4. miejsce w pierwszej w Polsce kategorii grupowej zawodów: Pole Wars 2017 roku.

Salsa kubańska

Hector Torres

Hector Torres

Salsa liniowa

Joanna Mrożek

Joanna Mrożek

Bachata | Bachata Fusion

Krzysztof Juraszek

Krzysztof Juraszek

Krzysztof Juraszek- swoją przygodę z tańcem rozpoczął w roku 2010. Pierwsze taneczne kroki stawiał w rytmie salsy, jednak na początku roku 2011 zakochał się w Bachacie i od tego momentu się … pokaż więcejz nią nie rozstaje. W roku 2012 wygrał Mistrzostwa Polski na „Bachata Stars Polska 2012″ i w tym samym roku reprezentował kraj na „Bachata Stars Europa” odbywające się w Norwegii. W 2015 roku powtórzył swój sukces zdobywając mistrzostwo Polski oraz reprezentował Polskę w konkursie Bachata Stars World gdzie wraz z Dorotą Jastrzębską znaleźli się w 10-tce najlepszych par na świecie. Najlepiej czuje się w Sensualnej Bachacie, gdzie daje upust swojej fantazji. W gronie znajomych znany jako Krzysztof „Wave” Juraszek - kocha falki w każdej postaci. Swoje umiejętności szlifuje na międzynarodowych kongresach i Polskich Festiwalach. Wykształcenie muzyczne to solidna podstawa i ogromna pomoc w rozumieniu muzyki, którą zawsze stara się czuć i interpretować w tańcu. To właśnie miłość do muzyki rozpaliła w nim uczucie do tańca, jednak jego pierwszą pasją zawsze pozostanie saksofon. Na zajęciach stara się zarażać pasją, dzielić pozytywną energią i przekazywać własny styl.

Reggaeton + Izolacje | Salsaton | Reggaeton

Magdalena Mazij

Magdalena  Mazij

Pole Dance | Power Pole | Split Strech | Body bending

Marek

Marek

Nigdy nie sądził, że będzie zajmował się tym sportem zawodowo. To, że zainteresował się Pole Dance było całkowitym przypadkiem, jak się później okazało - szczęśliwym zbiegiem … pokaż więcej okoliczności. Patrząc na jego technikę, w której stale się rozwija, jego dokładność i ciągłe dopracowywanie najmniejszych szczegółów, ma się wrażenie, że jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Bycie instruktorem sprawia mu wiele radości i satysfakcji, a oprócz tego, że uczy innych, sam nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, czego efektem są nagrody w licznych zawodach sportowych: Vertical Fit Championships - 4th amateur solo, 4th amateur group; Puchar Polski Lejdis Studio - 4th solo amateur, główna nagroda za nominację Best Show; I Zawody Otwarte Pinup Studio, wrzesień 2017 – 1 miejsce solo w kat. amatorzy; Pole Art Greece, październik 2017 – 3 miejsce w kat. Semi pro men.

Bachata | Lekcja open Bachata

Mariusz Kaczmarek

Mariusz Kaczmarek

Mariusz swoją przygodę z tańcem zaczął w roku 2012 od Salsy Kubańskiej. Nie długo potem zakochał się w Bachacie i tak aż po dzień dzisiejszy jest z nią silnie związany. W La Rosa Negra … pokaż więcejjest instruktorem od roku 2016, a jego nieodłączną partnerką jest Agata Wypych, z którą związany tanecznie jest już 4 lata. Nie zamyka się on na inne style taneczne, w wolnych chwilach lubi również zrelaksować się przy rytmach Salsy Liniowej.

Marta

Marta

Marta Nowak

Marta Nowak

Pomysłowa perfekcjonistka, wizjonerka, całkowicie oddana szkole, tańcu oraz swoim kursantom. Każde zajęcia prowadzi z niesamowitym zaangażowaniem, przyjemnością oraz pasją. W tańcu idealnie … pokaż więcejłączy namiętność i romantyzm z dynamiką i energią.

Marta i Witek

Marta i Witek

Bachata | Salsa liniowa | Technika w Bachacie | Bachata Sensual

Marta Nowak/ Dorota Jastrzębska

Marta Nowak/ Dorota Jastrzębska

Bachata

Piotr Maciak

Piotr Maciak

Salsa liniowa

Rafał i Ada

Rafał i Ada

Ujmująco urokliwa, zmysłowa i niesamowicie sympatyczna para, która do perfekcji ma opanowane tajniki salsy liniowej. Podczas swoich zajęć z ogromną radością i cierpliwością prezentują … pokaż więcej kroki, figury oraz choreografie.

Rafał Wójcicki

Rafał Wójcicki

Witold Kieroński

Witold Kieroński

Przygodę z tańcem rozpoczął już w liceum, gdzie wraz ze znajomymi szlifował swoje umiejętności jako breakdancer. Do świata tak zwanych "social dance" trafił w 2012 roku, … pokaż więcej rozpoczynając od bachaty i salsy LA, potem ucząc się także kizomby, salsy kubańskiej, zouka i semby. Jednak to bachata sensual oraz kizomba wciągnęły go najbardziej, nie tylko tanecznie, bo i muzycznie - został DJem specjalizującym się w tych dwóch stylach. Każdą wolną chwilę stara się poświęcić tańcu i rozwojowi swoich umiejętności, zarówno poprzez treningi jak i uczestnictwo w festiwalach oraz warsztatach z najlepszymi światowymi instruktorami, jak Korke & Judith, Daniel & Desiree, Gabryel & Bego, Luis & Andrea czy Pablo & Raqel. W lipcu 2017 jako pierwszy instruktor z Wrocławia zaliczył kurs Bachata Sensual Instructor Level 1 sygnowany przez Korke i Judith - twórców stylu Bachata Sensual.

Pomóż nam zmieniać się dla Ciebie