Instruktorzy w La Rosa Negra

Sprawdź kto będzie Cię uczył :)

Kizomba | Urban Kizz

Adam Kaszubski

Adam Kaszubski

Adrian Stryjczak

Adrian  Stryjczak

Bachata

Agata Chyrzyńska

Agata Chyrzyńska

Bachata

Agata Wypych

Agata Wypych

Zouk

Agnieszka i Michał

Agnieszka i Michał

Howi i Agnieszka to wrocławska para zoukowa, która współpracuje ze sobą od 1,5 roku. Razem starają się pokazać innym radość i ogromne możliwości, jakie niesie ten taniec. Ciągle się … pokaż więcej rozwijają, nie tylko poprzez indywidualne treningi, ale również przez międzynarodowe eventy, ucząc się od najlepszych instruktorów na świecie takich jak Bruno/Jakub i Lucia czy William i Paloma.

Zouk | Bachata

Alisa Matseiko

Alisa Matseiko

Kizomba

Ania Kazana

Ania Kazana

Tango argentyńskie

Anita Kozołub

Anita Kozołub

W trakcie kursu zapoznacie się z podstawami tanga argentyńskiego. Przedstawię prawidłową postawę, chodzenie w rytmie i sposób prowadzenia partnerki/podążania za partnerem. Nie będziemy się … pokaż więcejuczyć choreografii – nauczymy się pojedynczych figur i krótkich sekwencji, a także sposobu łączenia ich w całość, dzięki czemu każdy zbuduje swoje własne improwizowane tango. Caminata, ocho adelante, ocho atras, giro to tylko nieliczne figury, dzięki którym odnajdziecie się na tangowym parkiecie. Zapewniam, że opanowanie tych kilku podstaw pozwoli Wam stawiać swoje pierwsze kroki na tangowych imprezach, czyli milongach.

Taniec użytkowy

Anna Faściszewska

Anna Faściszewska

Bartek Kobyłecki

Bartek  Kobyłecki

Astanga Vinyasa Joga | Vinyasa krama joga

Dominika Fuga

Dominika Fuga

Dominika Fuga swoje pierwsze kroki nauczycielskie zaczynała u Lilianny Piotrowskiej. W 2007 roku zdobyła pierwsze uprawnienia nauczycielskie w systemie Ashtanga Vinyasa. Od 2007 roku do dnia … pokaż więcej dzisiejszego zdobyła liczne uprawnienia oraz certyfikaty niezbędne do prowadzenia zajęć jogi na szczeblu nauczycielskim. Spośród wielu zdobytych uprawnień i odbytych warsztatów, najważniejsze jakie należy wymienić to m.in.: Międzynarodowy Certyfikat Yoga Alliance zdobyty w Indiach (certyfikat ten upoważnia do nauczania jogi oraz kształcenia nauczycieli na całym świecie) szkolenie nauczycielskie joga dla kobiet w ciąży i po ciąży szkolenie nauczycielskie European Academy of Asthanga Yoga z Manju Pattabhi Jois szkolenie nauczycielskie Vinyasa Krama Jogi Sharat Arora (Iyengar Joga – praca z podstawą) Kino MacGregor (Ashtanga Vinyasa Joga) Jaki Nett (Iyengar Joga – praca z dnem miednicy) David Keil (anatomia) Ronald Steiner (anatomia i terapia z jogą) Magnus Appelberg (anatomia) Tarik Van Prehn (Asthanga Vinyasa Joga i pranajama) Marcia Monroe (skolioza) Sami Malkia (pranajama) John Scott (Ashtanga Vinyasa Joga) Gabriele Severini (Asthanga Vinyasa Joga) Magdalen Mecweld (yin joga) oraz wielu innych... Dodatkowo poszerza swe horyzonty zajęciami z muzykoterapii oraz relaksacji z dźwiękiem organizując i prowadząc wiele koncertów (certyfikat uzdrawiania Misami Himalajskimi wg orginalnego przekazu nepalsko-tybetańskiego). Posiada wiele certyfikatów uprawniających do wykonywania masażów (m.in. lomi lomi nui, peloha, shiatsu..). Ponadto uczestniczy aktualnie w zdobyciu najbardziej prestiżowego tytułu dla nauczycieli jogi w systemie Yoga Alliance (300 h). Certyfikowany Konsultant Ayurvedy. Dominika Fuga prowadzi także cykliczne warsztaty o tematyce jogi, ajurwedy, zdrowia, odżywianiu itd..

Bachata | Jazz dance

Dorota Jastrzębska

Dorota Jastrzębska

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez 13 lat tańczyła disco, hip-hop i taniec klasyczny. Potem przyszedł czas na jazz, któremu pozostaje wierna do dziś, prowadząc … pokaż więcej zajęcia taneczne. Pierwsze spotkanie z salsą i bachatą ujęło jej serce do tego stopnia, że wraz z jazzem pochłonęły ją bez reszty. Ciężka praca zaowocowała kilkukrotnym mistrzostwem świata w disco i hip-hopie oraz wygraną na Mistrzostwach Polski Bachata Stars Poland 2015.

Salsa kubańska

Hector Torres

Hector Torres

Iza Kun

Iza  Kun

Salsa kubańska

Jacek Sztorc

Jacek Sztorc

W środowisku znany ze swojej ogromnej pasji do wszystkiego co kubańskie - historii, kultury, muzyki, tańca. Z zapałem szkoli się na europejskich festiwalach i warsztatach, u największych … pokaż więcej kubańskich i polskich gwiazd. Odwiedzając Kubę zetknął się na żywo z rumbą, afro, sonem i salsą w wykonaniu hawańskich nauczycieli. Poznał źródła tańców, co niewątpliwie było jego inspiracją na dalszej drodze rozwoju tanecznego.Taniec towarzyski i kilkanaście lat występów, setki turniejów i mistrzostw, zdobytych trofeów i sukcesów, także zagranicą, są jego bazą ruchowo-techniczną. Jednak to nie technika ani kroki, a emocje i pasja wyznaczają styl jego tańca, który polega na rozmowie ciałem, rozmowie z partnerką lub publicznością, na rozmowie o tym co w duszy gra. Takiego tańca uczy, takim się dzieli i zaraża swoich uczniów

Joanna Jabłońska

Joanna Jabłońska

Joanna z tangiem związana jest od 2006 roku. Swój warsztat kształciła u wielu wybitnych nauczycieli. Po sześciu latach razem z Piotrem Bochińskim rozpoczęła naukę tanga wśród … pokaż więcej wrocławskiej społeczności. Joanna główny nacisk kładzie na technikę, estetykę oraz muzykalność. Dzięki znajomości Body Mind Centering czy Life Art/Process w swoje zajęcia wplata elementy zwiększające świadomość ciała. Na kursie uczestnicy uczą się umiejętności budowania struktury tańca, panowania nad jego energią, aż wreszcie wyrobienia aktywnej i dialogicznej postawy partnerów.

Salsa liniowa

Joanna Mrożek

Joanna Mrożek

Bachata

Julia Utig

Julia Utig

Julia swoją przygodę z tańcem zaczynała nietypowo bo od … tańca irlandzkiego ;) Długo szukała swojego stylu przechodząc przez wszystkie podstawowe formy tańca od baletu, jazzu, bollywood, … pokaż więcej tańca towarzyskiego, nowoczesnego, broadway, hip-hop i innych. Znajomość większości technik nie zatrzymała jej w miejscu. Na studiach zakochała się w tańcach karaibskich i afrykańskich, szczególnie jednak bachacie i salsie. Prawdziwą miłość odnalazła parę miesięcy później w brazylijskim tańcu ZOUK, który popularyzuje we Wrocławiu i Polsce. Po uzyskaniu międzynarodowego certyfikatu tańca sportowego karierę instruktorską zaczynała od nauki dzieci i młodzieży, nieco później przyszedł czas na studentów, obecnie większość zajęć prowadzi dla osób dorosłych. Ma za sobą występy solowe, pokazy w parze i  grupie. Brała udział w różnych konkursach, ale najlepiej wspomina kwalifikacje do międzynarodowego Bachata Kings 2013 (Francja). Rozwój umiejętności zawdzięcza m.in. pobytowi w Hiszpanii, tamtejsi tancerze skutecznie zarazili ją zmysłowo-ognistym podejściem do ruchu, którym teraz ona pragnie się dzielić w Polsce. Podjęła tam współpracę z grupami tanecznymi (formacji zoukowej i salsy liniowej) oraz międzynarodowymi partnerami (Maroko, Hiszpania). Ciągle rozwija swoje umiejętności poprzez wizyty na krajowych i międzynarodowych festiwalach i kongresach a także współpracę z międzynarodowymi tancerzami (Brazylia, Niemcy, Norwegia). Na zajęciach ceni sobie dobrą atmosferę i indywidualne podejście do każdego kursanta. Kocha pracę z ludźmi i chętnie podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i uśmiechem.

Bachata

Krzysztof Juraszek

Krzysztof Juraszek

Krzysztof Juraszek- swoją przygodę z tańcem rozpoczął w roku 2010. Pierwsze taneczne kroki stawiał w rytmie salsy, jednak na początku roku 2011 zakochał się w Bachacie i od tego momentu się … pokaż więcejz nią nie rozstaje. W roku 2012 wygrał Mistrzostwa Polski na „Bachata Stars Polska 2012″ i w tym samym roku reprezentował kraj na „Bachata Stars Europa” odbywające się w Norwegii. W 2015 roku powtórzył swój sukces zdobywając mistrzostwo Polski oraz reprezentował Polskę w konkursie Bachata Stars World gdzie wraz z Dorotą Jastrzębską znaleźli się w 10-tce najlepszych par na świecie. Najlepiej czuje się w Sensualnej Bachacie, gdzie daje upust swojej fantazji. W gronie znajomych znany jako Krzysztof „Wave” Juraszek - kocha falki w każdej postaci. Swoje umiejętności szlifuje na międzynarodowych kongresach i Polskich Festiwalach. Wykształcenie muzyczne to solidna podstawa i ogromna pomoc w rozumieniu muzyki, którą zawsze stara się czuć i interpretować w tańcu. To właśnie miłość do muzyki rozpaliła w nim uczucie do tańca, jednak jego pierwszą pasją zawsze pozostanie saksofon. Na zajęciach stara się zarażać pasją, dzielić pozytywną energią i przekazywać własny styl.

Reggaeton + Izolacje

Magdalena Mazij

Magdalena  Mazij

Bachata

Mariusz Kaczmarek

Mariusz Kaczmarek

Mariusz swoją przygodę z tańcem zaczął w roku 2012 od Salsy Kubańskiej. Nie długo potem zakochał się w Bachacie i tak aż po dzień dzisiejszy jest z nią silnie związany. W La Rosa Negra … pokaż więcejjest instruktorem od roku 2016, a jego nieodłączną partnerką jest Agata Wypych, z którą związany tanecznie jest już 4 lata. Nie zamyka się on na inne style taneczne, w wolnych chwilach lubi również zrelaksować się przy rytmach Salsy Liniowej.

Bachata | Salsa liniowa

Marta Nowak

Marta Nowak

Pomysłowa perfekcjonistka, wizjonerka, całkowicie oddana szkole, tańcu oraz swoim kursantom. Każde zajęcia prowadzi z niesamowitym zaangażowaniem, przyjemnością oraz pasją. W tańcu idealnie … pokaż więcejłączy namiętność i romantyzm z dynamiką i energią.

Salsa kubańska | Taniec użytkowy

Mateusz Grzybek

Mateusz  Grzybek

Tancerz, instruktor, DJ, kolekcjoner i pasjonat muzyki kubańskiej. Akustyk z wykształcenia, zabiera w taneczno-muzyczną podróż na gorącą Kubę i Dominikanę. Stara się zaszczepić to co w tej … pokaż więcejkulturze jest najpiękniejsze - radość życia. Wieloletnie doświadczenie dydaktyczne i ciągłe samodoskonalenie się na warsztatach i festiwalach zapewniają jego podopiecznym duże możliwości rozwoju. Na zajęciach łączy solidną wiedzę z duża dawką humoru i ogromem pozytywnej energii. Vamos a bailar!

Michał Kijek

Michał Kijek

Michał "Kijek" Kijowski to istny wulkan energii. Swoją taneczną przygodę rozpoczął ponad 10 lat temu tańcem towarzyskim. Po 3 latach przerzucił się na salsę kubańską i dopiero … pokaż więcej wtedy odkrył, co tak naprawdę znaczy dla niego taniec. Wtedy to okazało się, jak hobby pozytywnie wpływa na jego życie. Swoją pasją od dawna zaraża ludzi na zajęciach, warsztatach, pokazach i animacjach na imprezach. A oto jak Kijek mówi o sobie: "W salsie kubańskiej, reggaeatonie i tańcach afrokubańskich najbardziej cenię dowolność, improwizacje i spontaniczność. To zresztą bardzo dobrze pokazuje moją osobowość. W tańcu najważniejsza jest pasja i dobra zabawa, technika przychodzi z czasem. Czynnie doskonalę swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych warsztatach, kongresach i festiwalach - zarówno w kraju, jak i zagranicą."

Patrycja Dyja - Socha

Patrycja  Dyja - Socha

Bachata | Salsa liniowa

Piotr Maciak

Piotr Maciak

Piotr i Marcelina

Piotr i Marcelina

ON: Tancerz, performator, animator kultury i student pedagogiki. Jego przygoda z tańcem rozpoczęła się w 2008 roku, zaczynał od bboyingu\breakdance, uczył się od topowych tancerzy min. z Usa i … pokaż więcejEuropy. Obecnie aktywny działacz na europejskiej scenie New Style Hustle. Organizator i uczestnik warsztatów z twórcą tego tańca - Jeffem Selbym oraz z całym Europejskim NSH Team’em – Emiliem, TBoyem i Miss Bibi. Dostał zgodę, jako jeden z trzech polaków od Jeffa Selbyego na prowadzenie zajęć. Prowadził warsztaty z tego stylu min. w Portugalii i Czechach. Był zapraszany na występy, pokazy czy warsztaty min. do Maroka, Portugalii, Austrii czy Czech. ONA: Tancerka z ponad 10 letnim doświadczeniem, szkoląca swoje umiejętności od klasyki po style nowoczesne. Uczestniczka zajęć oraz warsztatów z topowymi tancerzami z kraju jak i z zagranicy. Aktualnie członek grupy „No i Co”.

Salsa liniowa

Rafał i Ada

Rafał i Ada

Ujmująco urokliwa, zmysłowa i niesamowicie sympatyczna para, która do perfekcji ma opanowane tajniki salsy liniowej. Podczas swoich zajęć z ogromną radością i cierpliwością prezentują … pokaż więcej kroki, figury oraz choreografie.

Roland Gromada

Roland Gromada

Bachata

Witold Kieroński

Witold Kieroński

Pomóż nam zmieniać się dla Ciebie