La Rosa Negra Facebook
La Rosa Negra Instagram

Kaucje na zajęcia regularne

Numer konta do wpłat kaucji

95 1050 1575 1000 0091 1715 8403

La Rosa Negra Marta Nowak

Braniborska 14 53-680 Wrocław

w tytule: imię i nazwisko+kurs/y, za który wpłacana jest kaucja (nazwa, dzień+godzina)

 

PRZYKŁAD: MONIKA KOWALSKA BACHATA WTOREK 17:00

BARDZO PROSIMY O POPRAWNE TYTUŁOWANIE PRZELEWÓW :)

 


Przed rozpoczęciem kursu należy wpłacić kaucję
Wysokość kaucji to 50 zł za wszystkie zajęcia, niezależnie czy jesteś zapisana/y na 1 czy 10 kursów, kaucja zawsze wynosi 50 zł. (Na zajęcia Pole Dance obowiązuje osobna kaucja)
*kaucję należy REGULARNIE uzupełniać w przypadku jej ubytku spowodowanego nieterminowym lub zupełnym brakiem zgłoszenia nieobecności na zajęciach

W jaki sposób mam zgłaszać swoje nieobecności?

Nieobecności należy zgłaszać TYLKO w formie pisemnej sms (536-917-536) lub mail (larosanegraww@gmail.com). Forma pisemna jest ważna ponieważ, wtedy mamy możliwość weryfikacji zgłoszenia w przypadku pomyłki. Nieobecności zgłaszane telefonicznie nie będą przyjmowane.

Czym jest kaucja?
Kaucja jest gwarantem miejsca na zajęciach. Po jej opłaceniu mamy pewność, że dany kurs Cię interesuje i będziesz uczestniczyć w zajęciach. Im szybciej wpłacisz kaucje, tym szybciej wystartuje Twój kurs - dlatego jest to takie ważne :)

Dlaczego mam ją opłacić?

Nasza Szkoła stara się zadbać o to, aby na każdych zajęciach był równy stosunek pań do panów. Kaucja zobowiązuje Cię do informowania nas  smsowo (536-917-536), mailowo (larosanegraww@gmail.com) lub w wiadomości na Facebooku (La Rosa Negra - Szkoła Tańca)  o swojej nieobecności dzień przed Twoimi zajęciami do godziny 22:00. Daje nam to czas na znalezienie zastępstwa i skompletowanie grupy tak, aby każdy miał partnera lub partnerkę.
 

W jaki sposób mogę zgłosić swoje nieobecności?

Twoje nieobecności muszą być zgłoszone w formie pisemnej, przez smsa (536-917-536 lub 536-907-536), maila (larosanegraww@gmail.com) lub wiadomość na Facebook'u. Daje nam to możliwość ewentualnej weryfikacji Twojego zgłoszenia.

Co jeśli poinformuję o swojej nieobecności zbyt późno lub nie zrobię tego wcale?

Jeśli nie poinformujesz nas o swojej nieobecności lub zrobisz to dopiero w dniu Twoich zajęć, z kaucji odejmowane jest 15zł. (Pole Dance 25 zł).  Możesz je odzyskać poprzez przyjście na zastępstwo na wybrane przez Ciebie zajęcia (inne niz zajecia, na które jesteś zapisany) w okresie do dwóch tygodni od Twojej absencji. W przeciwnym razie część Twojej kaucji przepada. W przypadku zajęć Pole Dance odrabiać można jedynie zgłoszone nieobecności. Jeśli nie przyjdziesz na swoje zajęcia Pole Dance i nas o tym nie poinformujesz musisz dopłacić 25 zł do swojej kaucji.

Czy w przypadku rezygnacji z kursu/zamknięcia grupy kaucja jest zwracana?

Jeśli zrezygnujesz z kursu i masz wcześniej zgłoszone lub odrobione wszystkie swoje nieobecności kaucja jest zwracana. O zwrot możesz poprosić na recepcji wypełniając formularz zwrotu  lub mailowo na: larosanegraww@gmail.com. O zwrot możesz się ubiegać w ciągu 2 tygodni od wypisania się z wszystkich zajeć lub zamknięcia grup.

 

W jaki sposób mogę odrobić swoje nieobecności?

Codziennie zapraszamy na FanPage Zastępstwa La Rosa Negra na Facebook, tam do 12:00 publikowane są tutaj wolne miejsca na kursy w danym dniu, na które możesz przyjść i odrobić swoją nieobecność. Zapraszamy również na piątkowe i niedzielne lekcje OPEN. Są one odpowiednie dla osób tańczących min. 4 miesiące. Na te zajecia nie musisz się wcześniej zapisywać. Sprawdź w naszym grafiku jakie zajęcia są przewidziane na dany tydzień.

UWAGA! Pamiętaj, żeby przy odrabianiu zajęć zgłosić dziewczynom na recepcji jakie zajęcia odrabiasz, tylko wtedy będzie to zanotowane w naszym systemie.

Pomóż nam zmieniać się dla Ciebie