La Rosa Negra Facebook
La Rosa Negra Instagram

Pole Dance - Wrocław

Pole Dance - Wrocław

Najlepszy taniec w mieście Wrocław? Pole Dance w La Rosa Negra, gdzie pracują sami wykwalifikowani instruktorzy, którzy doskonale nauczą Cię technik i figur Pole Dance. Chcesz korzystać z Pole Dance na Multisporta? U nas to możliwe!

Czym właściwie jest Pole Dance?

Pole Dance jest powszechnie znany jako taniec na rurze i jest on formą akrobatyki. Pozwala on wzmocnić mięśnie, zwiększyć siłę, poprawić koordynację ruchową, postawę ciała i elastyczność, a także pięknie wyrzeźbić sylwetkę i spalić kalorie. Taka forma tańca pomaga poznać lepiej swoje ciało i nabrać pewności siebie.

Pole Dance Wrocław - La Rosa Negra

Chcesz tańczyć Pole Dance? Wrocław to Twoje miasto? Zapraszamy na zajęcia do La Rosa Negra! W ofercie posiadamy zajęcia z Pole Dance na różnych poziomach, takich jak Intro, Basic, Intermediate oraz Intermediate+. Oprócz klasycznego Pole Dance prowadzone są zajęcia z Exotic Pole oraz Power Pole. Zajęcia prowadzone są dla Pań i Panów.

Wrocław Pole Dance - zajęcia w La Rosa Negra

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, to polecamy Pole Dance Intro. Są to zajęcia dla osób początkujących, które nigdy wcześniej nie ćwiczyły na rurze. Kurs trwa 2 miesiące. Oswoisz się z rurą i dostosujesz swoje ciało do najprostszych technik i figur takich jak: chair spin, fireman spin, walkover, fan czy front hook. Na zajęciach z Pole Dance Basic nauczymy Cię podstaw Pole Dance’u, prostych technik i kombinacji. Wzmocnimy też Twoje ciało, a pod koniec kursu wdrożymy Cię do figur odwróconych, czyli głową w dół. Dla osób bardziej doświadczonych mamy do zaproponowania aż 3 poziomy zaawansowania. Poziom Intermediate oraz Intermediate +, czyli średniozaawansowany i trochę bardziej średniozaawansowany :) Poziomy te wymagają większej siły do swobodnego utrzymania się nad podłogą i wykonywania trudniejszych figur oraz obrotów. Odpowiednio Cię do tego przygotujemy poprzez ćwiczenia wzmacniające i rozciągające Twoje ciało. Masz już doświadczenie i tańczysz na rurze, ale nie wiesz jaki poziom jest dla Ciebie? Nie martw się, dopasujemy Cię do odpowiedniej grupy zaawansowania :)

Inna forma Pole Dance w La Rosa Negra

Exotic Pole nie jest klasycznym tańcem na rurze i nie wymaga wykonywania akrobacji, dlatego jest on także dla tych osób, które wcześniej nie uczęszczały na standardowy Pole Dance. Exotic Pole to zajęcia dla Pań, które chcą poczuć się kobieco, niezależnie od wieku, wzrostu czy budowy ciała ;) Na zajęciach przydadzą się ulubione i wygodne szpilki, ochraniacze na kolana i wygodne ubranie :) Power Pole to zajęcia wytrzymałościowe przeznaczone głównie dla mężczyzn. Nie jest to typowy taniec, ale trening siłowy przy wykorzystaniu ciężaru swojego ciała. Pozwala spalić tkankę tłuszczową, poprawić sprawność fizyczną i uzyskać muskularną sylwetkę. Power Pole to dobre przygotowanie do rozpoczęcia nauki Pole Dance.

Pole Dance na Multisporta - Wrocław

Masz kartę Multisporta i chcesz chodzić na zajęcia z Pole Dance? Wrocław to miasto, w którym coraz więcej osób korzysta z tych kart, dlatego i my honorujemy system Multisport Plus. Serdecznie zapraszamy na najlepsze zajęcia z Pole Dance! Wrocław - La Rosa Negra. Czekamy na Ciebie!

Pomóż nam zmieniać się dla Ciebie