Pytania i odpowiedzi

Jakie karty honorujecie?

Honorujemy karty Multisport, FitFlex oraz OK System.

Jeśli jestem posiadaczem karty Multisport, FitFlex lub OK System to czy obowiązują mnie jakieś opłaty?

Tak. Osoby z wyżej wymienionymi kartami są zobowiązane do wpłaty kaucji o wysokości 50zł za każdy kurs, na jaki jest zapisany uczestnik i który opłaca kartami Multisport, FitFlex lub OK System. Kaucja nie obowiązuje na zajęciach, które kursant opłaca poprzez zakup karnetu. Kaucja, jeśli w międzyczasie nie przepadła, jest zwrotna w momencie zakończenia kursu lub rezygnacji z zajęć przez uczestnika.

Do czego służy kaucja?

Nasza Szkoła stara się zadbać o to, aby na każdych zajęciach był równy stosunek pań do panów. Kaucja zobowiązuje Cię do informowania nas (na nr 536-917-536) o swojej nieobecności dzień wcześniej do godziny 22. Daje nam to czas na znalezienie zastępstwa i skompletowanie grupy tak, aby każdy miał partnera lub partnerkę. Jeśli jednak nie poinformujesz nas o swojej nieobecności lub zrobisz to dopiero w dniu Twoich zajęć, z kaucji odejmowane jest 15zł. Możesz je odzyskać poprzez przyjście na zastępstwo na wybrane przez Ciebie zajęcia w okresie do dwóch tygodni od Twojej absencji. W przeciwnym razie część Twojej kaucji przepada. Osoby, które zrezygnowały z zajęć mają czas dwóch tygodni do odebrania swojej należności.

Jakie są zasady korzystania z karnetu?

Pojedynczy karnet na zajęcia taneczne upoważnia do wejścia na 4 kolejne zajęcia. W wypadku zgłoszonej w terminie nieobecności (tj. najpóźniej do dnia poprzedzającego Twoje zajęcia) istnieje możliwość odrobienia zajęć na innym kursie. W sytuacji, gdy absencja zostanie zgłoszona za późno lub w ogóle – wejście przepada. Na jogę można wykupić karnet na 4, 8, 12 wejść lub kartę open. Karnet na jogę ważny jest do 5 tygodni. Dokładną ofertę cenową znajdziesz w zakładce CENNIK.

Czy mogę korzystać z sal Szkoły, żeby przyjść poćwiczyć?

Sale można wynajmować po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub bezpośredniej w recepcji. Na czas ćwiczenia sala dostępna jest dla większej ilości osób. Wynajem sal na wyłączność objęty jest inną ofertą cenową. Koszt wynajmu i rezerwacji dostępny jest w zakładce CENNIK. Nie ma możliwości odbicia się kartą Multisport za te usługi. Są to zmiany naniesione odgórnie przez firmę Benefit.

Czy mogę zapisać się na zajęcia w parach bez swojej partnerki/ swojego partnera?

Brak partnera nie jest przeszkodą w zapisaniu się na nasze zajęcia. Kompletujemy grupy w taki sposób, aby była równa liczba zapisanych kobiet i mężczyzn. Podczas zajęć następuje rotacja partnerów - dzięki temu możesz lepiej nauczyć się prowadzenia. Natomiast jeśli jakaś para nie decyduje się na zmianę, nie ma problemu aby pozostać w parze stałej.

Jaki strój obowiązuje na zajęciach?

Strój jest dowolny, najważniejsze żeby czuć się w nim swobodnie. Na wszystkich zajęciach, oprócz jogi, obowiązuje obuwie zmienne. Istotne jest, aby buty posiadały podeszwę niepozostawiającą śladów. Panie decydujące się na buty na obcasach powinny sprawdzić, czy obcasy nie niszczą parkietu, w przeciwnym wypadku wymagane są specjalne nakładki. Szkoła oferuje również możliwość zakupienia baletek. Dokładnych informacji można zaczerpnąć pod numerem 536-917-536 lub w recepcji. Uwaga: na zajęciach jogi i zdrowym kręgosłupie ćwiczymy na boso.

Czy posiadacie sprzęt do jogi?

Tak, posiadamy pełen asortyment. Uczestnikom zajęć oferujemy maty, koce, klocki oraz pasy.

Jak długo trwa pojedynczy kurs?

Nasze kursy nie są objęte konkretnym czasem trwania. Zajęcia trwają tak długo, jak długo są na nie chętni. Grupy o najdłuższym stażu są z nami od czasu powstania Szkoły :)

Jak wygląda przechodzenie z poziomu na poziom na danych zajęciach?

Poziom grupy uwarunkowany jest czasem jej trwania oraz tempem, w jakim się rozwija. Prowadzący sam decyduje, kiedy grupa osiąga wyższy stopień. Zdarza się, że pojedyncze osoby uczą się szybciej niż ich koledzy i koleżanki. W takiej sytuacji następuje indywidualne przeniesienie na zajęcia o wyższym stopniu zaawansowania.
Masz dodatkowe pytania?

Skorzystaj z formularza

Pomóż nam zmieniać się dla Ciebie