La Rosa Negra Facebook
La Rosa Negra Instagram

Pytania i odpowiedzi

Jakie karty honorujecie?

Honorujemy karty Multisport Plus oraz OK System.

Jeśli jestem posiadaczem karty Multisport Plus lub OK System to czy obowiązują mnie jakieś opłaty?

Tak. Osoby z wyżej wymienionymi kartami są zobowiązane do wpłaty kaucji o wysokości 50zł za wszystkie kursy taneczne (niezależnie czy chodzisz na 1 czy na 10 wpłacasz 50 zł :)) (jeśli chodzi o zajęcia Pole Dance i zajęcia weekendowe obowiązuje osobna pula kaucji), na jaki jest zapisany uczestnik i który opłaca kartami Multisport Plus lub OK System. Kaucja nie obowiązuje na zajęciach, które kursant opłaca poprzez zakup karnetu. Kaucja, jeśli w międzyczasie nie przepadła, jest zwrotna w momencie zakończenia kursu lub rezygnacji z zajęć przez uczestnika. (w ciągu 2 tygodni od rezygnacji lub zakończenia kursu)

Do czego służy kaucja?

Nasza Szkoła stara się zadbać o to, aby na każdych zajęciach był równy stosunek pań do panów. Kaucja zobowiązuje Cię do zgłaszania W FORMIE PISEMNEJ (smsowo lub mailowo) o swojej nieobecności dzień wcześniej do godziny 22:00. Daje nam to czas na znalezienie zastępstwa i skompletowanie grupy tak, aby każdy miał partnera lub partnerkę. Jeśli jednak nie poinformujesz nas o swojej nieobecności lub zrobisz to dopiero w dniu Twoich zajęć, z kaucji odejmowane jest 15zł. Możesz je odzyskać poprzez przyjście na zastępstwo na wybrane przez Ciebie zajęcia w okresie do dwóch tygodni od Twojej absencji. W przeciwnym razie część Twojej kaucji przepada. Jeśli chodzi o zajęcia Pole Dance odrabiać możesz jedynie nieobecności zgłoszone przed zajęciami, masz na to 2 tygodnie. Jeśli nie zgłosisz nam swojej nieobecności i nie przyjdziesz na zajęcia, musisz dopłacić 25 zł do kaucji za każdą nieodrobioną lub niezgłoszoną. Osoby, które zrezygnowały z zajęć mają czas dwóch tygodni do odebrania swojej należności.

Jakie są zasady korzystania z karnetu?

Pojedynczy karnet na zajęcia taneczne upoważnia do wejścia na 4 kolejne zajęcia. W wypadku zgłoszonej w terminie nieobecności (tj. najpóźniej do dnia poprzedzającego Twoje zajęcia) istnieje możliwość odrobienia zajęć na innym kursie. W sytuacji, gdy absencja zostanie zgłoszona za późno lub w ogóle – wejście przepada. Dokładną ofertę cenową znajdziesz w zakładce CENNIK.

Czy mogę korzystać z sal Szkoły, żeby przyjść poćwiczyć?

Sale można wynajmować po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub bezpośredniej w recepcji. Na czas ćwiczenia sala dostępna jest dla większej ilości osób. Wynajem sal na wyłączność objęty jest inną ofertą cenową. Koszt wynajmu i rezerwacji dostępny jest w zakładce CENNIK. Nie ma możliwości odbicia się kartą Multisport za te usługi. Są to zmiany naniesione odgórnie przez firmę Benefit.

Czy mogę zapisać się na zajęcia w parach bez swojej partnerki/ swojego partnera?

Brak partnera nie jest przeszkodą w zapisaniu się na nasze zajęcia. Kompletujemy grupy w taki sposób, aby była równa liczba zapisanych kobiet i mężczyzn. Podczas zajęć następuje rotacja partnerów - dzięki temu możesz lepiej nauczyć się prowadzenia. Natomiast jeśli jakaś para nie decyduje się na zmianę, nie ma problemu, aby pozostać w parze stałej.

Jaki strój obowiązuje na zajęciach?

Strój jest dowolny, najważniejsze żeby czuć się w nim swobodnie. Na wszystkich zajęciach, obowiązuje obuwie zmienne. Istotne jest, aby buty posiadały podeszwę niepozostawiającą śladów. Panie decydujące się na buty na obcasach powinny sprawdzić, czy obcasy nie niszczą parkietu, w przeciwnym wypadku wymagane są specjalne nakładki.

Jak mogę zgłosić swoją nieobecność na zajęciach?

Nieobecności przyjmujemy JEDYNIE w formie pisemnej, smsem na 536-907-536 lub mailem na larosanegraww@gmail.com. Dzięki pisemnemu zgłoszeniu mamy możliwość weryfikacji zgłoszeń. Po zgłoszeniu telefonicznym, i tak zostaniesz poproszony o wysłanie smsa, więc najlepiej zrobić to odrazu :)

Jak długo trwa pojedynczy kurs?

Nasze kursy nie są objęte konkretnym czasem trwania. Zajęcia trwają tak długo, jak długo są na nie chętni. Grupy o najdłuższym stażu są z nami od czasu powstania Szkoły :)

Jak wygląda przechodzenie z poziomu na poziom na danych zajęciach?

Poziom grupy uwarunkowany jest czasem jej trwania oraz tempem, w jakim się rozwija. Prowadzący sam decyduje, kiedy grupa osiąga wyższy stopień. Zdarza się, że pojedyncze osoby uczą się szybciej niż ich koledzy i koleżanki. W takiej sytuacji następuje indywidualne przeniesienie na zajęcia o wyższym stopniu zaawansowania.
Masz dodatkowe pytania?

Skorzystaj z formularza

Pomóż nam zmieniać się dla Ciebie