La Rosa Negra Facebook
La Rosa Negra Instagram

Sala do wynajęcia Wrocław

Szkoła tańca La Rosa Negra powstała w marcu 2012 r. Takie przedsięwzięcie wiąże się z poszukiwaniami odpowiedniego miejsca do prowadzenia lekcji. Zależy nam, żeby nasza szkoła była miejscem przyjaznym, ale też komfortowym dla wszystkich.

Przeprowadzki i remonty – sala do wynajęcia Wrocław

Pierwsza siedziba La Rosa Negra znajdowała się na ul. Środkowej, a obiekt miał powierzchnię 40 m2. Po roku przenieśliśmy się jednak na ul. Kruszwicką 26/28, gdzie jesteśmy do dziś. Wraz z przeprowadzką zwiększyła się dostępna dla nas powierzchnia i tak od marca 2013 r. metraż szkoły wynosił 144 m2. Przestrzeń była podzielona na dwie sale taneczne, recepcję oraz łazienki. W naszej ofercie znajdują się jednak nie tylko lekcje tańca, ale również sala do wynajęcia (Wrocław).

W grudniu 2014 r. zakończyliśmy remonty, dzięki którym nie tylko odnowiliśmy obecną część, ale także rozwinęliśmy się do 400m2. Powierzchnia ta została podzielona na cztery sale taneczne, recepcję, minibar, sanitariaty, przebieralnię oraz gabinet fizjoterapeutyczny. To również korzystnie wpłynęło na wzrost ilości naszych kursantów – ich liczba wzrosła od 100 do ponad 1000 osób.

Z początkiem 2015 r. otworzyliśmy dodatkową salę, która przeznaczona jest do prowadzenia zajęć z pracy nad ciałem. Powierzchnia sali w całości wyłożona jest specjalną matą. Prowadzone są na niej między innymi zajęcia jogi oraz zdrowy kręgosłup. To również kolejna sala do wynajęcia Wrocław. Dla osób ćwiczących przeznaczone są zamykane szafki oraz przebieralnie. W tym momencie obiekt zajmuje 550 m2.

To z pewnością nie wszystko, bowiem w niedalekiej przyszłości szkoła ma w swoich planach ciągły rozwój i rozbudowę.

Powierzchnia i wygląd sal do wynajęcia

W naszej ofercie proponujemy kilka sal o różnej powierzchni do wyboru:

  • Sala 1 - 60m2
  • Sala 2 - 50m2
  • Sala 3 - 80m2
  • Sala 4 – 130m2

Wszystkie sale taneczne dostosowane są do specyfiki prowadzenia zajęć pod względem podłóg oraz luster. Zadbaliśmy również o wygląd otoczenia, wiemy bowiem, że duże znaczenie mają kolory, którymi się otaczamy. Dlatego w naszej szkole postawiliśmy na ciepłe i jasne odcienie kremowe, połączone z mocniejszym akcentem w kolorze fuksji, który dodaje energii. Dodatkowo każde pomieszczenie wyposażone jest w profesjonalny sprzęt muzyczny, ponieważ muzyczka nierozerwalnie łączy się z tańcem, stanowią jedną całość. Mamy również możliwość oświetlania stali w dwóch wariantach: podstawowy, który sprawdzi się przy bardziej energetycznych ćwiczeniach, oraz nastrojowy, idealny do tańca w romantycznych i namiętnych rytmach.

To nie wszystko. Cały czas się rozwijamy, dlatego już niedługo jedna z naszych sal wzbogaci się o specjalistyczną matę do judo.

Nasze sale służą nie tylko nam, do prowadzenia zaplanowanych zajęć. Oferujemy również opcję wynajęcia sali. W zależności od powierzchni, ceny wynajęcia będą różne. Ponadto proponujemy zniżki dla naszych kursantów. Proponujemy również wynajem na wyłączność.

Idealne przygotowanie do zajęć!

W ofercie La Rosa Negra znajdują się nie tylko zajęcia z tańca czy innych form ruchu, albo możliwość wynajęcia sali. Taniec to nie tylko ruch i muzyka. To całe nasze otoczenie oraz przygotowanie. Dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie naszego ciała do wysiłku. Zależy nam bowiem na bezpieczeństwie wszystkich, którzy przychodzą do naszej szkoły.

Z tego powodu możesz na nas liczyć również wówczas, gdy nie do końca będziesz przygotowany do zajęć. W recepcji prowadzimy sprzedaż obuwia tanecznego oraz baletek, a także naszych firmowych gadżetów. Z kolei w ofercie minibarku mamy napoje chłodzące, napoje ciepłe oraz słodkie przekąski. Nie musisz się więc martwić o brak energii czy spadek formy.

Sale do wynajęcia - Wrocław

Sala do wynajęcia 1

Sala 1 - Wynajem Sal - La Rosa Negra Sala 1 - Wynajem Sal - La Rosa Negra

Sala do wynajęcia 2

Sala 2 - Wynajem Sal - La Rosa Negra Sala 2 - Wynajem Sal - La Rosa Negra

Sala do wynajęcia 3

Sala 3 - Wynajem Sal - La Rosa Negra Sala 3 - Wynajem Sal - La Rosa Negra Sala 3 - Wynajem Sal - La Rosa Negra

Sala do wynajęcia 4

Sala 4 - Wynajem Sal - La Rosa Negra Sala 4 - Wynajem Sal - La Rosa Negra Sala 4 - Wynajem Sal - La Rosa Negra

Recepcja

Recepcja - Wynajem Sal - La Rosa Negra Recepcja - Wynajem Sal - La Rosa Negra Recepcja - Wynajem Sal - La Rosa Negra Recepcja - Wynajem Sal - La Rosa Negra
Pomóż nam zmieniać się dla Ciebie