La Rosa Negra Facebook
La Rosa Negra Instagram

Wydarzenia

Salsowa sobota z Heidi - zajęcia weekendowe

2020-11-07

Zapraszamy Was na prawdziwą kubańską bombę w La Rosa Negra! Sobota w towarzystwie salsy i Aleksandry Heidi Gajewskiej ❤ Czy może być coś lepszego? :) Gwarantujemy różnorodność, mnóstwo wiedzy i praktyki tanecznej! ❤ Nie zwlekaj i zapisz się ✍

czytaj

Bachata z Kornelem & Malwi - zajęcia weekendowe

2020-11-07

Listopad i kolejna bachatowa petarda!! Po raz drugi odwiedzą nas wspaniali Kornel & Malwi - Bachata ❤❤❤ Pozytywnej energii nie zabraknie - na pewno nie będziecie się nudzić :) Czekamy z niecierpliwością ❤ Więcej informacji poniżej.

czytaj

Zouk od podstaw z Alisą i Jakubem - zajęcia weekendowe

2020-11-14

Lekkość, delikatność i niesamowita płynność ruchu oraz muzyka przypominająca brzmieniem bicie serca - to tylko niektóre cechy przepięknego tańca jakim jest ZOUK ❤ Daj się ponieść magii tego tańca!

czytaj

Salsa cubana od podstaw z Patrycją - zajęcia weekendowe

2020-11-14

Wejdź z nami w świat salsy kubańskiej ❤ Niezwykle szalonego i energetycznego tańca :) Gwarantujemy, że nie będziesz żałować :) <br/>Po więcej szczegółów zajrzyj poniżej :)

czytaj

Bachata z Dorotą i Mariuszem - zajęcia weekendowe

2020-11-14

Tańczysz Bachatę min. 4 miesiące? Idealnie :) Może dasz się skusić na 4h zajęć ze wspaniałą parą Dorotką i Mariuszem? ❤ Czeka Cię różnorodny program, więc nudy na pewno nie będzie :) Zapraszamy do zapisów ❤

czytaj

Bachata Lady Styling z Dorotą - zajęcia weekendowe

2020-11-15

100% kobiecości, sensualności i delikatności - tak piękny jest styl tańca naszej Doroty Jastrzębskiej ❤ <br/>Inspirację należy czerpać od najlepszych, a najlepszych mamy u siebie :) <br/>Zapraszamy na weekendowe zajęcia Lady Stylingu, czyli kolejną dawkę kobiecych smaczków i tricków ❤ Idealnie :) Zapraszamy do zapisów

czytaj

Jazz z Dorotą - zajęcia weekendowe

2020-11-15

Zapraszamy na 2h jazzu ze wspaniałą Dorotą Jastrzębską ❤❤ <br/>Aby zrelaksować się, wytańczyć emocje, przeżywać taniec... <br/>Zapraszamy do zapisów

czytaj

Bachata Men Styling z Mariuszem - zajęcia weekendowe

2020-11-15

Panowie, Bachateros! Mamy dla Was nie lada gratkę :) Mariusz poprowadzi dla Was 2h stylingu! ❤ Nudy na pewno nie będzie, a styling będzie naturalniejszy, płynniejszy i bardziej różnorodny :) Nie ma co się zastanawiać! Zapraszamy do zapisów

czytaj

Bachata z Pawłem i Martyną - zajęcia weekendowe

2020-11-21

A może by tak spędzić 4h z Pawłem i Martyną? ❤ Różnorodny program, dużo fajnych figurek no i oczywiście jak to w przypadku tej pary - dobry humor i super energia :) Zapraszamy do zapisów! P.S. Podobno przydadzą się koszulki na przebranie :)

czytaj

Zajęcia weekendowe Salsa cubana z Patrycją

2020-11-22

Piękna, niezwykle utalentowana i z niesamowitą energią ❤❤ Uczyć się od takiej instruktorki to prawdziwa przyjemność :) Zapraszamy na 3h zajęć weekendowych ze wspaniałą Patrycją Jaskułą ❤Gwarantujemy, że nie będziesz żałować ❤ Po więcej szczegółów zajrzyj poniżej :)

czytaj

Zouk z Alisą i Jakubem - zajęcia weekendowe

2020-11-28

Lekkość, delikatność i niesamowita płynność ruchu oraz muzyka przypominająca brzmieniem bicie serca - to tylko niektóre cechy przepięknego tańca jakim jest ZOUK ❤ Daj się ponieść magii tego tańca!

czytaj

Bachata - Kuba & Wera - zajęcia weekendowe

2020-12-05

Zapraszamy na bachatowy powiew świeżości w La Rosa Negra ❤ Pierwszy raz u nas Kuba & Wera - bachata, salsa and more ❤ Jesteście ciekawi? My już nie możemy się doczekać :) To co, kto się zapisuje? :)

czytaj

Bachata z Pawłem i Magdaleną - zajęcia weekendowe

2020-12-19

Zajęcia weekendowe z Pawłem i Magdaleną ❤ Dawno takich nie było! Zapraszamy wszystkich Bachateros z co najmniej 10 miesięcznym stażem :) <br/>Program zapowiada się bardzo ciekawie :) Dołączysz? ❤ <br/>Zapraszamy do zapisów!

czytaj

Sylwester 2020/2021 w La Rosa Negra!

2020-12-31

Powitaj Nowy Rok ze swoimi przyjaciółmi w La Rosa Negra! Poznaj ciekawych ludzi i daj się ponieść szalonej atmosferze pełnej świetnej zabawy! Zapraszamy na BAL SYLWESTROWY niech zagości blichtr i elegancja!

czytaj

Musicality & Timba z Jackiem Ratuszyńskim - zajęcia weekendowe

2021-01-09

Zapraszamy na pierwsze w tym roku zajęcia z Jackiem Ratuszyńskim ❤❤ A jak zajęcia z Jackiem to wiadomo, że będzie na maksa profesjonalnie, kubańsko i z pozytywną energią. A jeśli jeszcze ktoś z Was nie wie jak jest u Jacka na zajęciach ma okazję się przekonać :) Nie możesz tego przegapić!

czytaj

Bachata z Winiarkami - zajęcia weekendowe

2021-01-16

Lubicie jak Gregory i Karolina nas odwiedzają, prawda? ❤ To gwarancja bachaty na najwyższym poziomie! ❤ Zapraszamy na 6h różnorodnych zajęć - każdy znajdzie coś dla siebie :) Kto się zapisuje? :) Szczegóły poniżej

czytaj

Bachata - Behnam & Catharine - zajęcia weekendowe

2021-02-06

Zapraszamy na bachatowy weekend ze wspaniałą parą Behnam & Catharine - Dance Experience ❤❤ Zauroczyli nas ostatnim razem ❤❤ Czas to powtórzyć :) Jesteś ciekawy, co dla nas przygotowali tym razem? Nie możesz tego przegapić!

czytaj

Vamula w La Rosa Negra - zajęcia weekendowe

2021-02-13

Wspaniała niespodzianka ❤❤ Vamula w La Rosa Negra ❤❤ Łukasz i Karolina odwiedzą nas i podzielą się sporą dawką wiedzy, a i #rozpierduszka też będzie! Kto nie wie, o co chodzi, ten koniecznie musi przyjść i się przekonać ❤ Kizomba, semba i Afrohouse - dla każdego coś miłego ❤ Tego nie można przegapić! P.S. Imprezka też będzie ❤

czytaj