La Rosa Negra Facebook
La Rosa Negra Instagram

Wydarzenia

Salsa cubana z Hectorem & Patrycją - zajęcia weekendowe

2021-09-25

Ogniste połączenie, jak przystało na salsę kubańską ❤ Patrycja & Hector - duet, który przyprawi o szybsze bicie Waszego salsowego serca :) Nie ma szans na nudę, ale jest szansa na naprawdę super zajęcia i na dobrą zabawę w mega pozytywnej atmosferze ❤ Jesteście ciekawi, co z tego wyniknie? Zapraszamy do zapisów :)

czytaj

Shuffle Dance z Oleksandrem - zajęcia weekendowe

2021-09-25

Spróbuj czegoś nowego! Zatańcz z energią! Baw się tańcem! ❤️ Energiczne podskoki, obroty, płynne ślizgi i przejścia - taki właśnie jest Shuffle Dance!!! Zapisz się i daj się wprowadzić w świat tańca, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Kto wie, może i Tobie się spodoba ❤️ Zajęcia poprowadzi Oleksandr Proshyn :) Będzie się działo!

czytaj

Body Work - praca stóp i nóg z Emilią - zajęcia weekendowe

2021-09-26

Zapraszamy na nowe zajęcia z Emilią - Body Work - praca stóp i nóg. Podczas zajęć poznamy różne techniki tańca, dzięki którym nasze ciało będzie lepiej funkcjonowało i wyglądało. Tym razem skupimy się na stopach i nogach, zakresach, elastyczności i koordynacji. Uniwersalne ćwiczenia pomogą rozwinąć nasze postrzeganie ciała, jak i umiejętności. Liczne elementy zaczerpnięte z wielu stylów, sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie, a różnorodność wpłynie pozytywnie na taneczny rozwój :) P.S. W przygotowaniu zajęcia Body Work - praca rąk i klatki :)

czytaj

Tango z Anitą - zajęcia weekendowe

2021-10-02

Zapraszamy serdecznie na nowe zajęcia weekendowe z Anitą Kozołub :) Zgłębimy nowe tematy istotne dla każdego Tanguero, czyli Calesita, Giro, Chacarera ❤️

czytaj

Cuban Vibes z Oliwią Szewczak

2021-10-02

Nareszcie w La Rosa Negra ❤️ Wspaniała instruktorka, niesamowita tancerka hipnotyzująca każdym ruchem swojego ciała i skarbnica wiedzy z zakresu tańców kubańskich z 11-letnim doświadczeniem w nauczaniu :) Drodzy Salseros nie możecie tego przegapić!!! odwiedza nas Oliwia Szewczak ❤️ Poprowadzi 4h różnorodnych zajęć, gdzie każdy znajdzie cos dla siebie.

czytaj

Bachata od podstaw z Pawłem & Martyną - zajęcia weekendowe

2021-10-02

Wejdź z nami w świat bachaty ❤❤ Niezwykle prostego i przyjemnego tańca pochodzącego prosto ze słonecznej Dominikany

czytaj

Bachata z Pawłem i Martyną - zajęcia weekendowe

2021-10-03

Tańczysz bachatę na poziomie P1 i chcesz utrwalić poznany materiał i się roztańczyć? ❤️ Te zajęcia są idealne dla Ciebie :) Nabierz swobody w tańcu, umocnij się na poziomie P1 i wejdź z energią w poziom P2 ❤️

czytaj

Bachata Ladies Bootcamp z Dorotą - zajęcia weekendowe

2021-10-09

Kolejna edycja wspaniałego projektu stworzonego przez Dorotę Jastrzębską ❤️ Bachata Ladies Bootcamp! Jeśli Twoim celem jest rozwój? Jeśli lubisz wyzwania? Chcesz spróbować swoich sił w choreografii? To zajęcia idealne dla Ciebie ❤️ 6h pracy nad choreografią wieńczone wspaniałym nagraniem :) Zapis i więcej szczegółów poniżej

czytaj

Salsa z Hectorem & Adą - zajęcia weekendowe

2021-10-16

Salsa cubana to radość, energia i masa dobrej zabawy! ❤ I to właśnie gorąca salsa z Hectorem i Adrianą pomoże Nam spędzić wspaniałe popołudnie :) ❤ W tym bombowym połączeniu pozytywnej energii prosto z Kuby z kobiecą elegancją nie ma szans na nudę! Tańczysz Salsę, ale szukasz jakiegoś urozmaicenia? A może chciałabyś/chciałbyś powtórzyć i ugruntować już nabyte umiejętności?

czytaj

Organic Flow - Pati & Luke - zajęcia weekendowe

2021-10-23

Kochani Zoukeros bardzo chcieliście zajęć zouka z gwiazdami przyjezdnymi :) Bardzo się cieszymy, że udaje nam się spełnić Wasze marzenia i zaprosić Patrycję Wiśniewską & Łukasza Słaniewskiego ❤️ czyli Pati & Luke - życie jest super :) Tancerzy zouka brazylijskiego w połączeniu z contact impro oraz założycieli techniki Organic Flow, którą to podczas zajęć chcą się z Wami podzielić ❤️ My jesteśmy bardzo ciekawi, a Wy? :)

czytaj

Salsa Cubana z Izą i Fernim - zajęcia weekendowe

2021-10-23

Chcesz potańczyć i dobrze się bawić, a jednocześnie rozwinąć w salsie? :) Nic prostszego ❤️ Spędź salsową sobotę z Izą i Fernando Torres :) Zapraszamy Cię na kompleksowe zajęcia, po których wskoczysz na wyższy poziom taneczny ❤️

czytaj

Bachata z Winiarkami - zajęcia weekendowe

2021-11-06

Lubicie jak Gregory i Karolina nas odwiedzają, prawda? ❤️ To gwarancja bachaty na najwyższym poziomie! :) Zapraszamy na 6h różnorodnych zajęć - każdy znajdzie coś dla siebie :) Kto się zapisuje? :)

czytaj

Cuban vibes z Agą i Rogerem

2021-11-27

Takiego duetu w La Rosa Negra jeszcze nie było - Agnieszka Pawińska & Ruggiero Palombella ❤️ Wierzycie, że to się dzieje naprawdę? :) Aga i Roger to niezwykle energetyczna para taneczna, którą połączyła miłość do salsy. Razem tworzą duet wybuchowy! On to kula czystej kubańskiej energii, ona kobieca ale z pazurem ❤️ Oboje są tancerzami z wieloletnim doświadczeniem i instruktorami z olbrzymim zapleczem pedagogicznym, którzy podczas zajęć nie tylko naładują Ci baterie, ale także wytłumaczą wszystko tak, że rozwój taneczny masz gwarantowany!

czytaj

Salsa Men Styling z Rogerem - zajęcia weekendowe

2021-11-27

Drodzy Panowie nie lada gratka, aby poprawić swoje salsowe skille. Specjalnie dla Was i Waszego wspaniałego wyglądu w salsie zajęcia poprowadzi Ruggiero Palombella!!! Ruggiero rozwinął swój własny niepowtarzalny styl, w którym lubi łączyć klasyczne kroki salsy kubańskiej z technikami afro i rumby. W tańcu kładzie nacisk na umiejętności z zakresu bodymovementu i musicality, bawiąc się dynamiką i płynnością rytmu.

czytaj

Salsa Lady Styling z Agą - zajęcia weekendowe

2021-11-27

Kochane Salseras zapraszamy na godzinę damskiego stylingu w salsie z Agnieszką Pawińską ❤️ Agnieszka to prawdziwa weteranka polskiej sceny salsowej, instruktorka z 12-letnim doświadczeniem, z ogromnym, docenianym przez rzesze kursantów talentem do przekazywania wiedzy. Bezbłędnie potrafi rozłożyć każde zagadnienie na czynniki pierwsze, z jednoczesną dbałością, żeby jej zajęcia nadal były świetną zabawą i żeby nawet na moment nie wkradła się nuda. Na zajęciach u Agnieszki otrzymasz składniki do przyrządzenia własnej, smakowitej salsy :)

czytaj