La Rosa Negra Facebook
La Rosa Negra Instagram

Wydarzenia

Niedzielne zajęcia Salsa Cubana OPEN z Patrycją Jaskułą

2021-03-07

Kochacie Salsę? Nie macie gdzie się wyszaleć na sali? Ten open to idealne rozwiązanie ❤️ Już w niedzielę 7.03 poćwiczycie ciekawe kombinacje solo, w parach i porządnie się roztańczycie! :) Zapraszamy na 2h od 15:00-17:10 :)

czytaj

Bachata z Klaudią i Nikitą - zajęcia weekendowe

2021-03-13

Kolejna bachatowa niespodzianka! Młodzi, zdolni i z ogromną energią i pasją do tańca i do nauczania ❤❤❤ Pierwszy raz we Wrocławiu Klaudia & Nikita ❤❤❤ Jeśli lubisz nowości to koniecznie zapisz się na te zajęcia :) Więcej szczegółów i program poniżej.

czytaj

Salsa Cubana z Jackiem Sztorcem - zajęcia weekendowe

2021-03-14

Doczekaliśmy się zajęć z Jackiem ❤ Wejdź z salsową energią w nowy tydzień!!! Nie przegap :) Zapowiada się bardzo ciekawie :) Będzie trochę solo, będzie trochę w parze, a i salsowych tricków nie zabraknie ❤

czytaj

Fusion Class z Magdaleną - zajęcia weekendowe

2021-03-20

Kolejne zajęcia Fusion Class z Magdaleną Mazij ❤ Ostatnim razem daliście czasu, więc ta dam kolejny termin :) Na pewno będzie gorąco, będzie super chorełka i na pakiecie porządna porcja endorfin ❤ To co, wchodzisz w to? :)

czytaj

Stretching & Mindfullness z Adą - zajęcia weekendowe

2021-03-20

Coś dla ciała i umysłu. Po kolei skupimy się na każdej części ciała. Rozpoczniemy od tylnej taśmy przez przednią taśmę, biodra i pośladki, a zakończymy na poćwiczeniu uważności :) Zapraszamy na 4h zajęć z Adą Król, za które Twoje ciało na pewno Ci podziękuje ❤

czytaj

Bachata z Dorotą i Mateuszem - zajęcia weekendowe

2021-03-20

Zajęcia weekendowe Bachaty pierwszy raz w takim składzie ❤ Odwiedzi nas instruktor Bachaty z Krakowa - Mateusz Warzecha i poprowadzi zajęcia z nasza wspaniałą Dorotą Jastrzębską ❤ Gotowi na takie połączenie :) Czeka Cię różnorodny program, mnóstwo pozytywnej energii i bachatowych smaczków :)

czytaj

Latin Heels z Anią - zajęcia weekendowe

2021-03-21

Zapowiada się bardzo kobieca niedziela! Czego się spodziewać na Latin Heels? Połączenia tego co najlepsze ze stylu High Heels z latynoską muzyką i vibe’m. Energetyczne wydanie kobiecości, od którego zapłonie parkiet! :) Zajęcia poprowadzi Ania Skopowska ❤️ Nasza instruktorka salsy kubańskiej, która od wielu lat zgłębia tajniki afrokubańskiego świata, ale nie przestaje się rozwijać w innych stylach. Była członkinią formacji high heels “Femme Art” i zainspirowana tym stylem łączy oba światy ❤️

czytaj

Jazz z Dorotą - zajęcia weekendowe

2021-03-21

Zapraszamy na 2h jazzu ze wspaniałą Dorotą Jastrzębską ❤❤ Aby zrelaksować się, wytańczyć emocje, przeżywać taniec... Zapraszamy do zapisów :)

czytaj

Bachata Lady Styling z Dorotą - zajęcia weekendowe

2021-03-21

100% kobiecości, sensualności i delikatności - tak piękny jest styl tańca naszej Doroty Jastrzębskiej ❤ Inspirację należy czerpać od najlepszych, a najlepszych mamy u siebie :) Zapraszamy na weekendowe zajęcia Lady Stylingu, czyli kolejną dawkę kobiecych smaczków i tricków ❤ Idealnie ❤ Zapraszamy do zapisów :)

czytaj

Bachata - Dawid & Kata - zajęcia weekendowe

2021-03-27

Dawid & Kata ponownie odwiedzą Wrocław i La Rosa Negra ❤ Już w marcu poprowadzą 6h zajęć, aby jeszcze bardziej przybliżyć Wam ideę gentle movement w tańcu bachaty ❤ My już nie możemy się doczekać :) A Wy?

czytaj

Salsa Crossbody On 1 z Adą i Pawłem - zajęcia weekendowe

2021-03-27

Trochę nam przyszło poczekać na zajęcia salsy crossbody :) Zapraszamy, więc z wielką radością na weekendowe 3h z Pawłem i Adą ❤️ Dobry humor, dobra energia... i duuuużo tańca :) Zapraszamy do zapisów!

czytaj

Salsa Lady Styling z Adą - zajęcia weekendowe

2021-03-28

Chcesz podszkolić swoje umiejętności taneczne nabrać pewności siebie i dodać swoim ruchom więcej kobiecości? Lady styling pomoże Ci osiągnąć każdy z tych pragnień! ❤ Zapraszamy na weekendowe zajęcia Salsa Lady Styling

czytaj

Bachata z Magdaleną i Maćkiem - zajęcia weekendowe

2021-04-10

Zapraszamy na poświąteczne spalanie kalorii na bachacie, które zafundują nam Magdalena Rajska i Maciej Dyluś :) Program zapowiada się bardzo ciekawie ❤ Dołączysz? :)

czytaj

Bachata Sexy Fusion z Magdaleną - zajęcia weekendowe

2021-04-11

Bachatowy styling z Magdaleną Rajską w nowej odsłonie! Bardziej kobieco, bardziej sensualnie, bardziej sexy ❤❤❤ Nie możemy się doczekać, co z tego wyniknie :) Jak Wam się podoba ten temat? Będziecie? :)

czytaj

Bachata - Duda & Adriana - zajęcia weekendowe

2021-04-17

Pewnie się ucieszycie na informację, że już wkrótce odwiedzają nas... DUDA & ADRIANA ❤❤❤ Będzie dobra zabawa, dużo tańca i pewnie nieprzeciętne żarty :) Jedno co możemy powiedzieć, to na pewno będzie się działo!!! Więcej informacji poniżej

czytaj

Bachata Masterclass z Dudą i Adrianą

2021-04-17

Zapraszamy Bachateros z dłuższym stażem na zajęcia Bachaty Masterclass, czyli bachatowe rozkminki z Dudą i Adrianą ❤ Szczegóły znajdziecie poniżej

czytaj

Rumba Guaguanco z Jacqueline - zajęcia weekendowe

2021-04-17

Zapraszamy na zajęcia rumby w La Rosa Negra ❤ Poprowadzą je Jacqueline Laza Carrera oraz Izabela Torres, która dodatkowo zadba o tłumaczenie na język polski ❤ Rumba to temat niezwykle ważny dla każdego Salsero. Dzięki zajęciom nie tylko poznasz ten styl, ale również rozwiniesz się w tańcu :) My już nie możemy się doczekać :)

czytaj

Salsa z Hectorem & Adą - zajęcia weekendowe

2021-04-24

Salsa cubana to radość, energia i masa dobrej zabawy! ❤I to właśnie gorąca salsa z Hectorem i Adrianą pomoże Nam się rozgrzać w te zimne dni :) ❤ W tym bombowym połączeniu pozytywnej energii prosto z Kuby z kobiecą elegancją nie ma szans na nudę! Serdecznie zapraszamy :) Tańczysz Salsę, ale szukasz jakiegoś urozmaicenia?

czytaj

Bachata z Winiarkami - zajęcia weekendowe

2021-05-15

Lubicie jak Gregory i Karolina nas odwiedzają, prawda? ❤ To gwarancja bachaty na najwyższym poziomie! ❤ Zapraszamy na 6h różnorodnych zajęć - każdy znajdzie coś dla siebie :) Kto się zapisuje? :) Szczegóły poniżej

czytaj

Bachata z Kornelem & Malwi - zajęcia weekendowe

2021-06-05

Młodzi, zdolni i z ogromnym sercem do tańca! Już po raz trzeci dowiedzą La Rosa Negra ❤ wspaniali Kornel & Malwi ❤ Pozytywnej energii nie zabraknie - na pewno to będzie niezapomniany weekend :) Czekamy z niecierpliwością :)

czytaj