La Rosa Negra Facebook
La Rosa Negra Instagram

Wydarzenia

Son Cubano z Izą i Fernim - zajęcia weekendowe

2021-01-23

Zapraszamy na zajęcia kubańskiego sonu w La Rosa Negra ❤ Poprowadzą je Iza i Fernando Torres ❤ Son to temat niezwykle ważny dla każdego Salsero. Dzięki zajęciom nie tylko poznasz styl, od którego pochodzi salsa, ale również rozwiniesz się w tańcu :) My już nie możemy się doczekać :)

czytaj

Bachata od podstaw z Pawłem i Magdaleną - zajęcia weekendowe

2021-01-23

Wejdź z nami w świat bachaty ❤ Niezwykle prostego i przyjemnego tańca pochodzącego prosto ze słonecznej Dominikany :) Gwarantujemy, że nie będziesz żałować ❤

czytaj

Milonga z Anitą - zajęcia weekendowe

2021-01-30

Zapraszamy serdecznie na nowe zajęcia weekendowe z Anitą Kozołub ❤ Wracamy ponownie do tematu Milongi, bo milongi nigdy dosyć, a poza tym to bardzo szeroki temat wart szczegółowego omówienia i przetańczenia :)

czytaj

Mini Akrobacje taneczne z Krzysztofem i Magdaleną - zajęcia weekendowe

2021-01-30

Zapraszamy na kolejne zajęcia z akrobacji tanecznych z tym wspaniałym duetem! Krzysztof i Magdalena pokażą Wam jak je wykonać bezpiecznie ❤ Oj będzie się działo!

czytaj

Salsa z Hectorem & Adą - zajęcia weekendowe

2021-01-30

Salsa cubana to radość, energia i masa dobrej zabawy! ❤I to właśnie gorąca salsa z Hectorem i Adrianą pomoże Nam się rozgrzać w te zimne dni :) ❤ W tym bombowym połączeniu pozytywnej energii prosto z Kuby z kobiecą elegancją nie ma szans na nudę! Serdecznie zapraszamy :) Tańczysz Salsę, ale szukasz jakiegoś urozmaicenia?

czytaj

Bachata z Magdaleną i Maćkiem - zajęcia weekendowe

2021-01-31

Pierwsza weekendowa bachatka w Nowym Roku ❤ Rozgrzewkę bachatową zafundują nam Magdalena Rajska i Maciej Dyluś :) Program zapowiada się bardzo ciekawie ❤ Dołączysz? :)

czytaj

Salsa Lady Styling z Adą - zajęcia weekendowe

2021-01-31

Chcesz podszkolić swoje umiejętności taneczne nabrać pewności siebie i dodać swoim ruchom więcej kobiecości? Lady styling pomoże Ci osiągnąć każdy z tych pragnień! ❤ Zapraszamy na weekendowe zajęcia Salsa Lady Styling ❤

czytaj

Bachata - Behnam & Catharine - zajęcia weekendowe

2021-02-06

Zapraszamy na bachatowy weekend ze wspaniałą parą Behnam & Catharine - Dance Experience ❤❤ Zauroczyli nas ostatnim razem ❤❤ Czas to powtórzyć :) Jesteś ciekawy, co dla nas przygotowali tym razem? Nie możesz tego przegapić!

czytaj

Musicality & Timba z Jackiem Ratuszyńskim - zajęcia weekendowe

2021-02-07

Zapraszamy na pierwsze w tym roku zajęcia z Jackiem Ratuszyńskim ❤❤ <br/>A jak zajęcia z Jackiem to wiadomo, że będzie na maksa profesjonalnie, kubańsko i z pozytywną energią. <br/>A jeśli jeszcze ktoś z Was nie wie jak jest u Jacka na zajęciach ma okazję się przekonać :) <br/>Nie możesz tego przegapić!

czytaj

Vamula w La Rosa Negra - zajęcia weekendowe

2021-02-13

Wspaniała niespodzianka ❤❤ Vamula w La Rosa Negra ❤❤ Łukasz i Karolina odwiedzą nas i podzielą się sporą dawką wiedzy, a i #rozpierduszka też będzie! Kto nie wie, o co chodzi, ten koniecznie musi przyjść i się przekonać ❤ Kizomba, semba i Afrohouse - dla każdego coś miłego ❤ Tego nie można przegapić! P.S. Imprezka też będzie ❤

czytaj

Salsa Lady Styling z Patrycją - zajęcia weekendowe

2021-02-13

Zapraszamy na 2 godziny zajęć Salsa Lady Styling, podczas których popracujecie nad koordynacją, pracą rąk, bioder i całego ciała w salsie ❤❤ Ze wspaniałą Patrycją Jaskułą ❤ To idealna okazja, aby przygotować super choreografię na Walentynki ❤ Po więcej szczegółów zajrzyj poniżej :)

czytaj

Bachata z Krissem & Natalią - zajęcia weekendowe

2021-02-13

Bachata, walentynkowe flow ❤❤❤ W ten wyjątkowy weekend w walentynkowy nastrój wprowadzą nas Kriss & Natalia ❤ 6h zajęć, atmosfera nie do podrobienia i mnóstwo tańca ❤ A co jeszcze Was czeka? Tego nie zdradzimy, tylko zaprosimy do zapisu :) Więcej szczegółów i program poniżej

czytaj

Balet od podstaw z Emilią - zajęcia weekendowe

2021-02-14

Taniec klasyczny jest podstawową techniką taneczną, wykorzystywaną w większości stylach. Uczy muzykalności, dyscypliny, rozwija elastyczność ciała oraz koordynację. Wysmukla sylwetkę i pomaga rozwinąć grację i wdzięk w tańcu ❤

czytaj

Salsa + Reggaeton z Heidi - zajęcia weekendowe

2021-02-20

Zapraszamy Was ponownie na mega energetyczną sobotę z Aleksandrą Heidi Gajewską ❤ Gwarantujemy różnorodny program, mnóstwo wiedzy i praktyki tanecznej! ❤ Czy może być coś lepszego? :) Każdy znajdzie coś dla siebie, także nie zwlekaj i zapisz się :)

czytaj

Bachata Masterclass z Moniką i Danielem

2021-02-27

Zapraszamy Bachateros z dłuższym stażem na zajęcia Bachaty Masterclass z Danielem i Moniką ❤ Szczegóły znajdziecie poniżej. Liczba miejsc mocno ograniczona!

czytaj

Bachata z Danielem i Moniką - zajęcia weekendowe

2021-02-27

Monika i Daniel to zdecydowanie jedni z naszych ulubieńców ❤❤❤ Zapraszamy ponownie na cudowny, bachatowy weekend z nimi w roli głównej ❤ Kto dołącza do nas?

czytaj

Zouk z Alisą i Jakubem - zajęcia weekendowe

2021-02-27

Lekkość, delikatność i niesamowita płynność ruchu oraz muzyka przypominająca brzmieniem bicie serca - to tylko niektóre cechy przepięknego tańca jakim jest ZOUK ❤️ Daj się ponieść magii tego tańca!

czytaj

Bachata - Dawid & Kata - zajęcia weekendowe

2021-02-27

Dawid & Kata ponownie odwiedzą Wrocław i La Rosa Negra ❤ Już w marcu poprowadzą 6h zajęć, aby jeszcze bardziej przybliżyć Wam ideę gentle movement w tańcu bachaty ❤ My już nie możemy się doczekać :) A Wy?

czytaj

Bachata z Winiarkami - zajęcia weekendowe

2021-05-15

Lubicie jak Gregory i Karolina nas odwiedzają, prawda? ❤ To gwarancja bachaty na najwyższym poziomie! ❤ Zapraszamy na 6h różnorodnych zajęć - każdy znajdzie coś dla siebie :) Kto się zapisuje? :) Szczegóły poniżej

czytaj